Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pátrání po Tobiášovi (10) z Jihlavy: Policie pracuje s verzí, že je chlapec v zahraničí

Pátrání po Tobiášovi (10) z Jihlavy: Policie pracuje s verzí, že je chlapec v zahraničí
Zdroj: Policie Čr
pohřešované dítě
Policie stále pátrá po desetiletém Tobiášovi z Jihlavska, který zmizel neznámo kam. V pátek po něm bylo vyhlášeno pátrání a v pondělí se redakci eXtra.cz dostalo informace, kde by Tobiáš mohl být. Jihlavští kriminalisté však s pátráním nekončí, ale začali pracovat s verzí, kterou přinesl i náš zdroj.

V pátek na jihlavskou policejní služebnu dorazili rodiče Tobiáše s tím, že je jejich syn nezvěstný. Policisté okamžitě vyhlásili pátrání a malého chlapce se snaží nalézt živého a zdravého. Tobiáš je vysoký zhruba 140 až 150 centimetrů a je hubený. Má plavé blond vlasy a modré oči.

Chlapec může být s rodinou a v bezpečí

Podle uživatele Facebooku se jménem Stan Mitrowski je však Tobiáš v naprostém pořádku. Upozornil na to, že desetiletý chlapec žije v zahraničí se svou rodinou. "Tobiášek žije se svou rodinou v zahraničí od roku 2017," upřesnil pan Mitrowski. Přidal i fotografii, kde by měl být Tobiáš na oslavě narozenin své sestry. A právě s touto verzí pracují i jihlavští kriminalisté.

"Nemohu se vyjadřovat k situaci v rodině, ale mohu vyloučit, že by Tobiáš byl útěkář nebo že by se jednalo o nějaký pouliční únos," uvedl pro eXtra.cz jeden z jihlavských kriminalistů.

Vyšetřování stále pokračuje

Ať už je tato verze pravdivá, či nikoliv, policisté z Jihlavy nepřestávají s pátráním a vyšetřováním. I nadále prosí veřejnost o pomoc. Pokud byste malého Tobiáše někde zahlédli, neprodleně kontaktujte policii na čísle 158.

Související články

Další články