Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Pátrání po Robertovi (13) je u konce: Měla v jeho zmizení prsty vlastní matka? Otec zveřejnil mrazivá slova

+ Další 2 fotografie
nalezený chlapec
Třináctiletý Robert Kraus z Hranic na Chebsku byl nezvěstný více než týden a celé Česko dělalo všechno pro to, aby malého chlapce našlo. Chlapec zmizel po příchodu ze školy a matce nechal dopis na rozloučenou. Od té doby jakoby se po něm slehla zem. Do pátrání po mladíkovi se zapojil i slavný český režisér Jan Hřebejk. Tento příběh má nakonec dobrý konec. V současné době je Robert již doma se svojí rodinou. Okolnosti jeho zmizení jsou ale více než podivné. Co tady nesedí?

„V sobotu ve večerních hodinách byl pohřešovaný třináctiletý chlapec nalezen živý. Bude prohlédnut lékařem, jestli je zdravotně v pořádku. Okolnosti celého případu šetříme. Děkujeme všem za pomoc, velice si vážíme spolupráce občanů i médií při pátrání,“ nechala se slyšet policejní mluvčí Kateřina Böhmová.

Malý Robert byl nezvěstný od minulého pátku, kdy se vrátil ze školy, napsal matce dopis na rozloučenou a zmizel. Více než týden po něm pátraly desítky policistů a vrtulník. V tuto chvíli policie nechce poskytnout žádné bližší informace.

Jedno je ale opravdu zarážející. Otec pohřešovaného chlapce zveřejnil na sociálních sítích podivný status. „Matka celou dobu držela kluka uzavřeného v baráku,“ napsal na Facebook. Po chvíli ale status změnil na „Kluk se našel“.

Je opravdu možné, že Robert byl celou dobu doma a matka vyvolala naprosto zbytečnou paniku? To zatím není jasné.

Mohlo by vás zajímat

Další články