Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pátrání po pohřešované Janě Paurové pokračuje: Podivný nález zaskočil její tetu

+ Dalších 12 fotografií
Kriminalisté stále pátrají po Janě Paurové, která v roce 2013 zmizela. Od té doby ji nikdo neviděl. Podle kriminalistů stále existuje maličká šance, že žena někde žije. "Podle mě žije na Ukrajině," uvedl pro eXtra.cz její manžel Pavel Paur. Kriminalisté z týmu Tempus tento týden začali prohledávat prostory bývalého kamenolomu. Mluvili jsme s Janinou tetou. Ta je přesvědčená, že Jana je určitě po smrti.

VŠE O JANĚ PAUROVÉ NAJDETE ZDE. zmizela v únoru 2013. Její manžel Pavel Paur tvrdí, že se zmizením nemá nic společného. "Přišla opilá, lehla si do postele a ráno nebyla," sdělil nám Paur.

V srpnu 2020 se do Slavětína, kde Paurová žila, dostavili kriminalisté z týmu Tempus. Prohledali celý dům, kde nyní Paur žije. A pak zase odjeli. Pavel Paur ve velkém rozhovoru pro eXtra.cz uvedl, že opravu rozkopané nemovitosti si nechá od kriminalistů zaplatit. Muž, který je ve vsi poměrně oblíbený a pracuje na místním obecním úřadě, zůstal na svobodě.

Nové kopání za Slavětínem

V říjnu se kriminalisté do obce znovu vrátili. Pátrají s těžkou technikou v místě, kde býval kamenolom. "Našli tam nějaké oblečení. To jsem zaslechla. Ale je tam skládka, to může být kohokoliv," uvedla Janina teta.

"Pořád to pátrání sleduji a jsem z toho hodně nervózní. Už to trvá moc dlouho a Paur je vysmátej a ještě se chlubí, že mu rozkopaný pozemek museli zase zaplatit," uvedla naštvaná teta pro eXtra.cz. "Já jsem přesvědčená, že ji někde najdou. Určitě nežije. Protože kdyby žila, tak bydlí tady u mě. Měsíc než zmizela, tak jsme se viděly naposledy. Říkala mi, že chce od Paura pryč a říkala mi, že ke mně dojede. Já jí říkala, ať vezme holčičky a dojedou. Že kluci pak přijedou za ní časem, když budou chtít. Pak se ale už neozvala a já ji už nikdy neviděla," uvedla Janina teta.

Policejní tým Tempus zatím poslední obnovené pátrání nekomentuje.

"Já chci, aby ji našli. Ať už živou nebo mrtvou. Chci, aby ji našli a celé to skončilo. Aby prostě všichni věděli, co se stalo a skončila ta nejistota a pomluvy," uvedl Paur v létě, když mluvil s redaktory eXtra.cz.

VŠE O JANĚ PAUROVÉ NAJDETE ZDE

Související články

Další články