Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Pátrání po Petře z Liberce je u konce: Ženu našli mrtvou v lese, rodina se zhroutila

Zdroj:
tragický konec
Pátrání po Petře Š. z Liberce skončilo bohužel tragicky. Maminka dvou dětí byla v neděli nalezena mrtvá. Před čtyřmi dny jsme vás informovali o tom, že Petra odešla minulý víkend na procházku, ze které se už nevrátila.

Tělo pohřešované Petry se našlo v neděli v lese u Harcova. Její rodina se po nálezu zhroutila.

Policie po ní vyhlásila pátrání v pondělí 2. března. Maminka dvou dětí odešla v neděli kolem desáté hodiny dopoledne a tvrdila, že jde na procházku. Nevzala si s sebou mobil ani peněženku a zoufalá rodina od té doby netušila, kde je. Doma na ni čekal přítel a její dvě děti.

Pátralo celé Česko

Petřin přítel David žádal o pomoc na sociálních sítích. „Mějte prosím oči otevřené, kdybyste ji někdo potkal, zahlédl – zůstaňte prosím s ní a zavolejte policii, nemusíte jí přímo zadržet, stačí sledovat, nespustit ji z očí do příjezdu hlídky,“ napsal na svůj profil.

V zoufalství za pomoc nabízel hotovost a různé jiné odměny. O pomoc žádala i Petřina sestřenice Daniela, která popsala, že žena nikdy v životě takhle nezmizela. „Naposledy ji viděla kolegyně, zkoušíme Petru hledat po celém Liberci. Pomáhá také její dcera, která bydlí na Moravě. Máme docela velké obavy,“ řekla Petřina maminka pro televizi Nova.

Petřina rodina skončila v rukou zdravotníků.

Související články

Další články