Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pátrání po muži se sekerou, který v Aši těžce zranil dvě osoby: Je nebezpečný, varuje policie

hledaný
V Aši na Karlovarsku v pátek odpoledne došlo k násilnému činu. Asi dvacetiletý mladík tam zaútočil sekerou na poštovního doručovatele a jeho partnerku. Oba dva skončili s vážným poraněním hlavy v nemocnici v Plzni na Lochotíně. Ani jeden z nich by neměl být v ohrožení života. Po mladíkovi nyní pátrá policie.

Starosta Aše uvedl, že pachatel zaútočil na poštovní doručovatele proto, že mu nechtěli vydat balíček pro kamaráda. „V Aši došlo k násilnému trestnému činu, při kterém utrpěly dvě osoby vážná zranění. Po pachateli v současné době usilovně pátráme,“ uvedla policie na Twitteru.

Kriminalisté zároveň varují občany, aby se pachatele nesnažili sami chytit. Pravděpodobně je ozbrojený sečnou zbraní. Podle místních se jedná o narkomana. „Žádáme širokou veřejnost o spolupráci při pátrání po hledaném muži. Ten je 170 až 180 cm vysoké štíhlé postavy, má modré oči a světlé vlasy. Byl oblečen do béžové bundy s kapucí a tmavých kalhot,“ píše se na stránkách policie.

Policie pátrá po Patrikovi Wächterovi od pátečního odpoledne. Podle starosty Aše má za sebou mladík kriminální minulost.

Související články

Další články