Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

PÁTRÁNÍ: Po Kristince (6) a Barborce (9) se slehla zem. Pomozte holčičky najít!

Zdroj: Policie ČR
pohřešování
Už od 10. ledna policie neúspěšně pátrá po dvou malých holčičkách. Sestry Kristina a Barbora Burdovy byly s největší pravděpodobností uneseny vlastní matkou. O ženě nikdo neví, kde se nachází a je dost možné, že holčičky ani nenavštěvují žádnou školu. Tatínek dívenek je zoufalý a prosí o pomoc!

Podle informací, které otec holčiček sdělil na svém facebookovém profilu, byly holčičky uneseny matkou, která nerespektuje rozhodnutí soudu. Pátrání po dívenkách bylo vyhlášeno 10. ledna a stále pokračuje.

Otec na svém Facebooku naznačil, že matka Kristiny a Barbory sklouzla k pochybnému náboženství. "Bohužel, musím konstatovat, že jsem toto nechtěl, okolnostmi jsem byl donucen k takovému postupu, je to smutné, já vím, ale pokud někdo na základě nového duchovního života úplně změní svůj dosavadní život, je dohoda komplikovaná," sdělil.

Zoufalý tatínek pak popsal i nastalou situaci. "Matka nerespektuje rozhodnutí soudu, je neznámo kde, děti s největší pravděpodobností vůbec nenavštěvují žádná školní zařízení," sdělil osobám, které se o případ zajímaly.

Barbora Burdová (9) měří zhruba 130 centimetrů a zdánlivě vypadá na 7 až 9 let. Je hubené postavy, má plavé rovné vlasy a modré oči.

Kristina Burdová (6) měří 100 až 110 centimetrů a zdálnivě vypadá na 5 až 6 let. Je hubené postavy, má hnědé vlnité vlasy a hnědé oči.

Pokud holčičky uvidíte, neváhejte se obrátit na linku 158!

Související články

Další články