Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pátrání po Daliborovi (16): Ve čtvrtek zmizel z domova, předtím si chtěl vzít život

Zdroj: Policie ČR
Pomozte ho najít
Policie i rodina prosí o pomoc s pátráním po šestnáctiletém mladíkovi z Litoměřicka. Dalibor Krátký byl naposledy viděn ve čtvrtek 15.8. a od té doby o sobě nedal nikomu vědět. Rodina se obává nejhoršího, protože hoch je v těžké životní situaci. Před nedávnem se s ním rozešla přítelkyně a on se pak pokusil o sebevraždu.

Už od čtvrtka je nezvěstný Dalibor Krátký z Litoměřicka. Naposledy byl viděn 15.8. v místě jeho bydliště kolem páté hodiny ranní. Poslední, kdo ho viděl, byla maminka předtím, než odešla do práce.

„Nepohodl se 9. srpna s přítelkyní, rozešli se. Pak se, asi demonstrativně, pokusil o sebevraždu, byl v nemocnici v Teplicích. V pondělí byl u psychiatra, ten schválil, že může jít domů,“ sdělila pro TN.cz vyděšená maminka. „Nechal lístek, že se vrátí do osmi hodin, pak ale zmizely věci, které jsem mu připravila, zmizela i žádanka o občanku. Ve tři čtvrtě na čtyři jsem mu volala, slíbil, že přijde, pak už byl ale telefon nedostupný,“ vysvětlovala dál Daliborova maminka.

Podle policie se Dalibor stále nevrátil domů a ani o sobě nedal vědět. Mohl by se pohybovat i v Teplicích a okolí. V době odchodu měl na sobě kostkované kraťasy, šedočerné triko s nezjištěným nápisem a černobílé boty značky Adidas. Policisté po mladíkovi aktivně pátrají, ale zatím bez úspěchu.

Pokud byste měli jakékoliv informace o mladíkovi nebo o tom, kde by se mohl nacházet, ihned se obraťte na telefonní linku policie 158.

Související články

Další články