Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Pátrání je u konce! Záchranáři našli tělo holčičky (11), která se ztratila při koupání v Bulharsku

Pátrání je nejspíš u konce. Záchranáři našli tělo jedenáctileté dívky, která se ztratila ve středu večer při koupání v bulharském turistickém letovisku. Šla do vody s jedenašedesátiletou Češkou, která také utonula.

Svědkyně slyšela starší ženu křičet. Podle ní tamní záchranáři přijeli na místo pozdě. Ženu prý ještě mohli stihnout zachránit, ale dorazit jim trvalo půl hodiny. Paní Jana, která byla svědkem, se mezi tím ujala třináctileté dívenky, která s ženou a dívkou byla na místě.

Tělo starší ženy bylo nalezeno hned, v sobotu však záchranný tým našel bohužel i tělo děvčátka, které bylo do té doby pohřešováno. Ohledání těla a identifikace by měly proběhnout během neděle.

Do Bulharska již dorazil i otec obou děvčat, který na místě tragédie strávil celou sobotu. Připravuje se převoz starší ženy do Čech. Příčina jejich utonutí zatím není známa. Podle záchranářů se však v Černém moři mohou objevovat spodní proudy, které způsobí to, že prakticky plavete na místě. Pokud plavci dojdou síly, utopí se.

Související články

Další články