Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Pátralo celé Česko, dopadlo to zle: Kateřinu našli mrtvou na koupališti, nechala dopis

sebevražda
Pražští policisté intenzivně pátrali po Kateřině S. (38), která ve středu 2. října večer odešla od své maminky, k sobě domů už však nedorazila. Do pomoci s hledáním ztracené ženy se zapojili i lidé na Facebooku. Pátrání má bohužel tragický konec. Katku našli po týdnu mrtvou.

Kateřinu naposledy spatřili, když ve středu odcházela z bytu své matky na pražském Břevnově. Potom se po ní slehla zem, bydlí přitom ve stejné čtvrti. Policisté ji od pátku intenzivně hledali. „Katku naposledy viděla její maminka, od té doby o ní nemáme žádnou zprávu a nemáma ani možnost, jak ji kontaktovat,“ uvedli kamarádi na Facebooku, příspěvek sdílely stovky lidí.

Nejhorší obavy Katčiny maminky se bohužel naplnily. "Můžeme potvrdit, že potápěči našli v koupališti Džbán v Praze bezvládné tělo 38leté ženy, která pravděpodobně spáchala sebevraždu. V souvislosti s případem se našel dopis na rozloučenou,“ uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Co v dopise stálo a jaký motiv Kateřinu k tak strašnému činu vedl, není zatím zřejmé.

Mohlo by vás zajímat

Další články