Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Patologická hysterka a manipulace sexem! 7 vět Tomáše Řepky o Erbové

Zdroj: archiv T. Řepky, profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
Hříšná zpověď
Fotbalista a občasný spisovatel Tomáš Řepka (44) vydal ve svých čtyřiačtyřiceti letech další knihu. Dílo s názvem Kapitán je hlavně o fotbale, ale pár odstavců Řepka věnoval také bývalé manželce Vlaďce Erbové (37). Co v knize Kapitán o této ženě Řepka tvrdí?

Kniha Kapitán je hlavně o fotbale. Tomáš Řepka (44) postupně odpovídal na dotazy, které zajímají jeho fanoušky. Ale řeč přišla také na Erbovou (37). Řepka s ní prožil bez diskuze bouřlivý rozvod. Tady je několik ukázek z knihy Kapitán. Co Řepka o Erbové dnes říká? Co ho nejvíce mrzí?

  1. Největší fail v mým soukromí byl tenhle vztah. Dodneška se mi donáší, s kým vším měla moje žena poměr za doby našeho vztahu…, je v tom hořký pousmání. Nejkomičtější byl jeden konkrétní hráč z Mostu, v době, kdy jsem tam dělal sportovního ředitele. Byl přímo z mýho týmu a já se v té době ještě denně staral o malého syna. Doneslo se mi, jak mě po sexu s ním dávala s oblibou na hlasitej odposlech a pérovala mě před ním, jakej jsem idiot, a co všechno mám ještě jako správná chůva udělat.
  2. Překvapuje mě, že stále ještě existují lidi, kteří Erbové tu masku životní oběti věří. Asi tedy kromě severočeského okresu, kde je její jméno už dostatečně známý a ona sama by tam měla přebrat cenu „Potížistka a hysterka roku“.
  3. Někdy to připomínalo Hitlerovo vojenský tažení. Je mi tak jasný, co musí denně zažívat Gulaši. Jak se po večeři rozprostře mapa a tahle samozvaná baronka z Brna přemýšlí, kudy potáhnou pluky jí najatých psychopatů, který nás budou denně otravovat.
  4. Ale kdo zná patologický hysterky, asi ví, že tohle je klasika. Touha manipulovat, na tom je založenej celej život Erbový, jak mi všichni, co s ní kdy přišli do kontaktu, potvrzují zas a znova.
  5. Naučila se manipulovat přes sex, což dělala celej život, a kdybych chtěl napsat knihu o tom, kolika lidem rozbila manželství a kolik ženských mi píše a posílá zprávy, který ona posílala jejich mužům, nestačily by čtyři svazky o tisíci stranách.
  6. A pak je tady Markus. Faktor Markus. Moje srdce a láska a můj syn. A taky největší granát, kterým po mně Vlaďka Erbová mohla hodit a zapomenout na to, že když byl sex s fotbalovými týmy přednější, staral jsem se o něj já. Vstával, krmil, choval, byl jsem mámou a tátou, protože ta pravá biologická máma nejevila zájem… Moje citlivý místo Erbová moc dobře zná. A tak měla jasný cíl – nebudeš ho vídat! A když ano, tak pouze v přítomnosti někoho z rodiny a rozhodně bez „slečny“, jak ráda tituluje Kačku, aby dala najevo přezíravost, stejně jako to dělá u partnerky Bahenského Táni Makarenko, a zapomíná, že obě toho dokázaly víc než ona a jsou soběstačnýma a naprosto emancipovanýma ženama. Možná i to je ten důvod, proč má touhu stále kopat. Každopádně jako Táňa nesměla vídat Viktorku, nesmí Kačka, která má IQ vyšší přibližně o 120 bodů než Erbová, a její dcera je na rozdíl od Markuska naprosto psychicky vyrovnaná a zdravá, vídat mýho syna. Asi proto, že by mu s ní bylo dobře, stejně jako tomu bylo na jediný návštěvě, kterou se mnou Kačka absolvovala a po který Erbová okamžitě jela se synem k psychiatrovi, asi že se jí zdál příliš šťastný a spokojený, a scénář se opět přepsal… Je zvláštní, že mě se nikdy nezeptala, když Markuska odvezla do Brna, do cizího prostředí, do nové domácnosti, k novému partnerovi, kterého zapírala do poslední chvíle a tvrdila, že jsou jenom kamarádi. Pak ten dotyčný rychle začal dělat náhradního tatínka, a jestli s tím, jaký spád a otáčky to nabralo, souhlasím, se mě nikdo neptal… Takže Markuska vídat smím, ale v místnosti metr na metr se dvěma gorilama před vchodem a předtím tuším ještě načurání na papírek, jestli v sobě nemám drogy, a proplacenou fakturu za to, že můžu vidět svoje dítě. Tu fakturu především! O peníze šlo Erbový vždycky až v první řadě.
  7. A tak jako fotbalista zůstane vždycky fotbalistou a těžko se od něj dočkáte hlubokých vědeckých analýz, prostitutka bude vždycky prostitutkou. A tím jsem Vladěně vlastně odpustil a poděkoval jí. Těžko bych si po takovém pekle vážil toho, co teď mám a co je tím nejcennějším, co jsem kdy získal, a ani poháry z jakéhokoliv vítězství se tomu nevyrovnají

Související články

Další články