Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Paťo, udělej tohle: Rytmus promluvil o radách Jasminy a o tom, co velkého chystá

Rytmus společně s partnerkou Jasminou.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Rozhovor

Patrik “Rytmus” Vrbovský obrátil svoji zápasovou bilanci a v boxerském duelu porazil svého kolegu, rappera Denise Domrackého aka Vlava Molocha. Tím však Rytmusova cesta v bojových sportech ještě nekončí, jak sám prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz. Co na to říká jeho manželka Jasmina Alagič?

Známý slovenský interpret Patrik “Rytmus” Vrbovský se v ringu utkal již několikrát. Poprvé jsme ho mohli vidět postavit se čelem Otakaru Petřinovi alias Marpovi. Podruhé si na sebe vzal ještě větší sousto, Rytmus se nebál nastoupit ani proti ostřílenému bojovníkovi, profesionálnímu fighterovi Gáboru Borárošovi. Ani jednou si však neodnesl výhru, až do teď!

Rytmus vs. Vlavo Moloch

Rytmus totiž obrátil situaci a porazil svého soupeře, méně známého rappera Denise Domrackého aka Vlava Molocha, který byl sám iniciátorem tohoto pikantního souboje. Rytmuse na boxerský duel vyzval několikrát prostřednictvím svého Instagramu, kde ho také veřejně urážel a zesměšňoval, to se mu ale vymstilo.

Patrik výzvu přijal a v pátek na galavečeru Fight Night Challenge spory rozsekl jednoznačným vítězstvím na body. “Proces, veřejný sparing. Jsem velmi spokojený, byly tam světlý momenty,” zhodnotil zápas pro redakci eXtra.cz krátce po rozhodnutí rozhodčích Rytmus. Toho soupeř překvapil, kolik ostrých ran dokázal ustát. “Myslel jsem si, že se nepostaví po prvním ani po druhým knockoutu. Výdrž měl dobrou. Ještě mě překvapil, že tak škaredě boxoval,” sdělil. Bylo to poprvé, co Rytmus nastoupil proti nezápasníkovi, od samého začátku si byl jistý, že si jde pro jasnou výhru a jeho predikce se naplnily.

Ani pár minut před uskutečněním nepociťoval nervozitu ani obavy. “Byl jsem na tom psychicky fakt dobře, byl jsem připravený. Je to takové sebepoznávání se, protože před Gáborem jsem zkoušel jiné rituály, teď jsem měl jiné. Toto mi sedí a říkám, že toto je proces k něčemu velkému, co se chystá,” prozradil. Rytmus má totiž v hledáčku ještě jedno jméno, s kým by se rád utkal, zatím ho ale nemá v plánu odtajnit.

Na galavečeru nesměla samozřejmě chybět ani jeho manželka Jasmina Alagič, která ihned po ukončení zápasu přiběhla k ringu.

Jasmina Alagič: Největší opora Rytmuse

“Ona mi říkala, udělej tohle a tohle. To bylo silné, to bylo nejvíc,” dojímá se. “Prožívala to, je to moje manželka, cením si toho. V ringu jsem slyšel jen: Paťo, udělej tohle a tohle,” směje se v rozhovoru.

Svým postojem Rytmuse překvapila, je jeho nejvěší fanynkou i přes to, že by byla nejraději, kdyby s bojovými sporty skončil. “Překvapila mě tím, ona není nadšená, když vidí svého manžela se bít, ale už si asi zvykla. Na začátku mi říkala, že si nevzala fightera, prostě vzala si hudebníka. Ale já stejně nejsem fighter, jsem týpek, který má rád výzvy a nějak se zamotal do této cesty,” uzavřel.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy