Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Chlapec (15) začal hořet ve Voticích na nádraží. Lezl na vlaky, aby si udělal selfie

Zdroj: FTV Prima
pátek 13.
K obrovskému neštěstí došlo v pátek 13. září ve Voticích. Dva kluci se rozhodli, že si na nádraží udělají selfie. Večer lezli na trakční vedení. Jednoho z nich zasáhl elektrický proud a začal hořet. Jeho stav je kritický, bojuje o život v jedné z pražských nemocnic.

Dva patnáctiletí kluci se vydali na nádraží ve Voticích na Benešovsku. Rozhodli se, že si udělají selfie na velmi nebezpečném místě. Na místě zasahovala záchranná služba i policie. V akci byl i vrtulník.

„Bohužel musím potvrdit, že došlo k nehodě. Podle našich informací si chtěl udělat selfie. Je to ročník 2004. Lezl na trakční vedení,“ potvrdila pro eXtra.cz policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Že byl na místě se stejně starým kamarádem, policie zatím nepotvrdila.

Podle informací eXtra.cz chlapec bojuje v jedné z pražských nemocnici o život. Jeho stav je kritický. Podle prvních informací od svědků tragédie bohužel uhořel od pasu dolů, navíc má výrazně popálené plíce.

Provoz na trati byl zastaven na několik hodin. Odborníci v minulosti několikrát varovali, že v kolejišti a v oblasti trakčního vedení nemá veřejnost co pohledávat.

Související články

Další články