Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Patnáctiletá Štěpánka byla v ohrožení života: Naštěstí vše dobře dopadlo

Pohřešovaná dívka
Policie pátrala po patnáctileté Štěpánce Školoudové. Dívka v neděli kolem 19. hodiny odešla z domova i s hotovostí. Nevzala si však léky na epilepsii, kterou trpí. Proto byla v ohrožení života. Plnoštíhlá dívka pochází z Ostrova na Karlovarsku.

Pohřešovaná dívka si měla v neděli 12. května 2019 krátce po 19. hodině vzít doma hotovost a poté odejít neznámo kam. Na sobě měla mít červené tepláky, černou šusťákovou bundu a černé kecky se zlatou hvězdou. Dívka se léčí s epilepsií a bere léky, které nemá s sebou. Je v ohrožení života. Mobilní telefon u sebe nemá.

Štěpánka je 160 až 165 cm vysoká, má hnědé dlouhé vlasy a nosí dioptrické brýle. Jakékoliv informace o tom, kde by dívka mohla být, přijímá policie na lince 158.

Toto žádala policie ještě v pondělí ráno, dopoledne pak pátrání ale odvolala s tím, že se dívka sama vrátila domů a je v pořádku.

Související články

Další články