Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Patnáctiletá Němka dala uprchlíkovi (15) kopačky: Tak ji ubodal k smrti v drogerii!

Patnáctiletá Němka dala uprchlíkovi (15) kopačky: Tak ji ubodal k smrti v drogerii!
Zdroj: profimedia.cz
Krvavý útok v německém městě Kandel ve spolkové zemi Porýní-Falc šokoval veřejnost. Teprve patnáctiletý hoch původem z Afghánistánu v drogerii ubodal stejně starou dívku. Té kvůli rozchodu dokonce dlouho vyhrožoval a její rodiče se obrátili na policii. Ta ale zasáhla pozdě. Útok se stal ve středu.

Podle informací deníku Bild Afghánec dorazil do Německa před rokem jako uprchlík spolu se svými rodiči.

Mladík poté začal chodit s teprve patnáctiletou Němkou. Byli spolu pár měsíců, ale ona mu dala kopačky. On se naštval a několik týdnů jí vyhrožoval po internetu. Tvrdil, že si na ni počíhá. Její rodiče okamžitě zalarmovali policii, ta Afghánce pouze několikrát předvolala. On se nikdy nedostavil. Několik hodin před útokem mu policie dokonce doručila předvolání osobně. Bohužel, více nezasáhla.

Mladík si na dívku počíhal v drogerii, kde na ni vytáhl 20 cm dlouhý nůž a pobodal ji. Dívka byla převezena do nemocnice, ale následkům zranění podlehla. Policie nicméně vychází z toho, že k setkání došlo náhodně. A to i přesto, že mladík byl vybaven dlouhým kuchyňským nožem.

Na Afghánce se ihned vrhli zákazníci obchodu. On se nechal zadržet a nikoho dále neohrožoval. Testy na drogy byly negativní.

Státní zástupkyně Angelika Möhlig médiím sdělila, že policie je teprve na začátku vyšetřování a k brutálnímu útoku vyšetřovatelé nevydali žádné informace. Budou se však zaměřovat na problematické pozadí vztahu mezi Afgháncem a Němkou.

Související články

Další články