Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Patnáctiletá matka Dáša musí na potrat: Podle lékařů jí jde o život

Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
rusko

Dětská maminka Dáša nedávno oznámila, že je zase v tom. A to přesto, že mladá Ruska dříve uvedla, že první těhotenství jí zničilo život. Rozhodnutí, zdali si dítě ponechat, přenechala svým fanouškům na sociálních sítích.

Dáša z ruského Krasnojarsku před dvěma lety šokovala celý svět. Tehdy třináctiletá dívka na sociálních sítích oznámila, že je těhotná se svým přítelem, kterému bylo tehdy pouhých deset. Nakonec se však ukázalo, že pravda je jinde. Otcem byl patnáctiletý mladík, který ji měl znásilnit.

Nyní už patnáctiletá Dáša před nedávnem opět rozvířila vody. Oznámila, že je podruhé těhotná, přičemž první těhotenství jí prý zničilo život. Otázku, zdali si má dítě nechat, anebo jít na potrat, se rozhodla vyřešit svérázným způsobem. Položila ji svým fanouškům na sociálních sítích.

Otcem jejího dalšího dítěte má být tentokrát její sedmnáctiletý expřítel. „Nevím, co mám dělat, vážně nevím. Nevím, zda se rozhodnout pro potrat, protože neznám přesný věk dítěte,“ napsala dívka svým fanouškům, přičemž podle jejích slov by druhé dítě již nebyla schopná vychovávat a neměla by na něj ani dostatek času.

Vše však nakonec podle informací deníku The Sun vyřešili lékaři „Nevěděla jsem, jak vám to říct, ale zítra půjdu na potrat. Celý den se třesu. Není to proto, že bych to chtěla, ale mám velké zdravotní problémy a nemohla bych rodit,“ oznámila Dáša svým followerům. „Bylo mi řečeno, že mohu zemřít. Sakra, je pro mě těžké vědět, že přijdu o dítě,“ dodala na vysvětlenou mladá maminka.

Dášu nyní živí její popularita na sociálních sítích, díky které si má vydělávat dvanáctinásobek průměrného měsíčního platu v regionu Krasnojarsku. I proto čelí kritice, že své situace jen zneužívá ke komerčním účelům. To však Dáša rezolutně odmítá a apeluje na své fanoušky, aby přestali ve všem vidět jen reklamu. "Pokud s vámi někdo sdílí něco, neznamená to, že jde jen o publicitu," napsala dívka.

Související články

Další články