Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Patnáctiletá Dáša z Ruska je zase v tom: Přítel je v šoku. Ty snad nemáš mozek, vzkázal dívce

Patnáctiletá Dáša z Ruska je zase v tom: Přítel je v šoku. Ty snad nemáš mozek, vzkázal dívce
Zdroj: Instagram Darii Sudnishnikove
+ Dalších 13 fotografií
Rusko

Patnáctiletá Dáša z Ruska je podruhé těhotná. Poprvé přitom čekala miminko, když jí bylo pouhých třináct let. Téměř rok po porodu malé Emilie přiznala, že je opět těhotná. Tentokrát ale podle deníku Daily Star uvažuje nad potratem. 

Dáša (15) z Ruska se stala populární na sociálních sítích, co skrz ně ve třinácti letech oznámila, že čeká dítě. Tehdy uvedla, že je otcem její desetiletý kamarád Ivánek. To se ale nakonec ukázalo jako lež a dívka prozradila, že byla znásilněna. Miminko si ale nakonec nechala, a tak minulý rok v červenci přišla na svět malá Emilia.

V tu chvíli už měla Dáša na sociálních sítích přes 750 tisíc fanoušků. Právě ty ale nyní opět šokovala, když se svěřila, že je znovu těhotná. Naštěstí nejde o znásilnění, otcem by měl být podle rodačky z Krasnojarsku její přítel Maksim (16).

Přestože si svou první dceru ponechala, deník Daily Star uvádí, že patnáctiletá dívka tentokrát přemýšlí o potratu. Dle Dášiných slov jí malá Emilia prý "zničila život". Dívka se tak nyní ptá svých fanoušků na radu. "Nevím, co mám dělat, vážně nevím," povzdechla si Ruska. Problém ale je, že údajně neví věk plodu, což by mohlo být značnou komplikací pro potrat.

Prý používá antikoncepci

Sama si je prý vědoma, že druhého potomka ve svém věku nezvládne uživit. "Uvědomuji si, že nejsem schopná vychovávat další dítě. Už mám jedno, na druhé bych ani neměla čas," říká Dáša. Sociální sítě jí přitom produkují peníze, které 12krát převyšují běžný plat v ruské oblasti.

Stejně jako fanoušci byl Dášinou novinou šokován i její přítel Maksim. "Jseš tak blbá... Jsi zas v tom a řekneš, že já jsem otec? Ty snad nemáš mozek!" údajně prohlásil dívčin partner. Sama Dáša ale tvrdí, že bere antikoncepci, která nezafungovala. Kondom při sexu ale nepoužili. "Zeptejte se Maksima, proč nepoužil kondom, ne mě!" odpálila Dáša dotazy fanoušků.

Související články

Další články