Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Patnáct tragických osudů slavných: Smrt dítěte, krutá nemoc, zneužívání i týrání

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Dnes mají slávu, peníze a fanoušky po celém světě. V minulosti si ale spousta slavných osobností prošla skutečným peklem na zemi. Od tragických ztrát milovaných členů rodiny po zneužívání, k těmto celebritám byl život obzvláště krutý.

Jakkoliv se může zdát, že slavné osobnosti životem kráčí po cestě vystlané růžovými lístky, je tomu naopak. K některým světoznámým celebritám byl osud velmi krutý a uštědřil jim rány, z jakých se lze jen velmi těžko vzpamatovat.

Ani sláva a všechny peníze světa nezhojí rány na duši způsobené smrtí blízkých, zneužíváním či týráním. Ačkoliv dnes už tyto osobnosti žijí tak, jak by si mnozí obyčejní smrtelníci přáli, trápí je vzpomínky, které nelze smazat.

Podívejte se do galerie na celebrity, se kterými se osud ani trochu nemazlil. Není pochyb o tom, že všechnu svou slávu by vyměnili za to, aby neprošly tragédiemi, které se v jejich životech odehrály.

Související články

Další články