Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Patlanina jako z hororu: Podle diváků předvedla Pavlína blivajz, MasterChefa ale opustila Chili

Patlanina jako z hororu: Podle diváků předvedla Pavlína blivajz, MasterChefa ale opustila Chili
Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
odchod
Soutěž MasterChef je čím dál napínavější. Ve středečním díle si soutěžící sáhli opět na dno. Po několika výzvách a peripetiích vypadla nadějná Asiatka Chili. Tu provázela smůla od začátku. Středeční díl ale opět přinesl i řadu emocí. Většina z nich je spojená s postupem Pavlíny, která si vítězství podle diváků vůbec nezasloužila.

V soutěži MasterChef jde do tuhého. Porota vyzvala soutěžící, aby se zamysleli nad tím, v čem je jejich slabina. První výzvou tedy byl servis jídla, který se některým povedl, některým moc ne.

Pavlína si vysoutěžila balkon

Nejhezčím talířem se podle poroty pochlubila Pavlína a Lucie. Přemek Forejt nakonec poslal na balkon obě děvčata. I když názor diváků se velmi lišil. Pavlíny talíř jim přišel jako z hororu. "Pavlína... Jak když zmasakrovala křečka. Normálně nechutně to vypadá...,"napsala uživatelka Helena v diskuzi na Facebooku.

Pavlína neskrývala radost z postupu a ještě větší radost jí udělalo, že může vybrat ostatním soutěžícím surovinu pro další výzvu.

Vypadla Chili

Na některých soutěžících si doslova smlsla. Například Viky přidělila uzený bok, ze kterého nebyla ale rodačka z Kyjova příliš nadšená. Pavlína, která nepatří v soutěži k nejoblíbenějším účastníkům, tak znovu přišla u kolegů o nějaké ty bodíky. Druhá výzva z přiřazených surovin se nepovedla Omarovi, Dědkovi, Chili, Pájovi, Jitce a Evi. Ti se utkali ve vyřazovací výzvě. Jejich úkolem bylo připravit žloutkovou raviolu.

Ta zlomila vaz veselé Chili. "Jste výjimečná žena, ale vaše cesta v soutěži končí," řekl jí na konci Radek Kašpárek. Co myslíte, měla dnes kuchyni MasterChef opustit právě Chili?

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy