Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Paterčatům lidé na Vánoce přispěli 17 000 Kč! Je to ale málo, loni se vybralo mnohem víc!

Veselé Vánoce!
+ Další fotografie
Ta ale vyrostla! Slavným paterčatům z Milovic už je 3,5 roku. Vánoce tak vnímají už úplně jinak. Nakoupit dárky pro tak početnou rodinu ale asi není nic jednoduchého. Stejně jako loni mohli i letos lidé k Vánocům přispět téhle početné rodince jakoukoliv částkou. A také že přispívali. Jenomže časy jsou kruté, a tak se vybralo mnohem méně než v roce loňském.

V loňském roce na účet paterčat došlo okolo 39 000 Kč. Letos se za stejné období vybralo „pouze“ 17 000. V rodinném centru v Milovicích byl ale uveřejněn i seznam dárků, které je možno dětem zakoupit. Snad tedy robátka našla letos pod vánočním stromkem všechno, co si přála.

Jejich rodiče jsou vděční za každou korunu, a tak dárcům poděkovali a popřáli hezké Vánoce a hodně štěstí do nového roku.

Početnou rodinku čeká v lednu soud o 600 tisíc korun, které byly vybrány v původní sbírce, spravované Klubem dvojčat a vícerčat. Díky neshodám však byly peníze převedeny na účet magistrátu a rodina z nich neviděla ani korunu.

Mohlo by vás zajímat

Další články