Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Paterčatům lidé na Vánoce přispěli 17 000 Kč! Je to ale málo, loni se vybralo mnohem víc!

Veselé Vánoce!
Zdroj: Rodinné centrum Milovice
Ta ale vyrostla! Slavným paterčatům z Milovic už je 3,5 roku. Vánoce tak vnímají už úplně jinak. Nakoupit dárky pro tak početnou rodinu ale asi není nic jednoduchého. Stejně jako loni mohli i letos lidé k Vánocům přispět téhle početné rodince jakoukoliv částkou. A také že přispívali. Jenomže časy jsou kruté, a tak se vybralo mnohem méně než v roce loňském.

V loňském roce na účet paterčat došlo okolo 39 000 Kč. Letos se za stejné období vybralo „pouze“ 17 000. V rodinném centru v Milovicích byl ale uveřejněn i seznam dárků, které je možno dětem zakoupit. Snad tedy robátka našla letos pod vánočním stromkem všechno, co si přála.

Jejich rodiče jsou vděční za každou korunu, a tak dárcům poděkovali a popřáli hezké Vánoce a hodně štěstí do nového roku.

Početnou rodinku čeká v lednu soud o 600 tisíc korun, které byly vybrány v původní sbírce, spravované Klubem dvojčat a vícerčat. Díky neshodám však byly peníze převedeny na účet magistrátu a rodina z nich neviděla ani korunu.

Související články

Další články