Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Paterčata z Milovic dostala obří finanční injekci: Kdo je záhadný dobroděj?

Paterčata dostala dar!
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
Paterčata z Milovic dostala finanční injekci v podobně dvaceti tisíc korun. Rodina tak svým dětem může dokoupit všechny potřebné věci, na které jim nezbývaly peněžní prostředky. Starost o pět dětí není žádná sranda a je vidět, že na světě ještě existují lidé, kteří mají pro takové rodiny pochopení. A kdo že byl tím tajemným dobrodějem, který poslal na jejich transparentní účet takovou částku?

Známému oscarovému režisérovi a scénaristovi Miloši Formanovi se zželelo rodiny a na jejich účet společně s manželkou Martinou Formanovou zaslali finanční dar v hodnotě dvaceti tisíc korun. Portálu Blesk.cz to potvrdila samotná Martina.

„Máme s Milošem v Čechách společný účet, ze kterého jsem jim nějaké peníze poslala. Já tyhle věci ale nezveřejňuju, protože proto to nedělám,“ řekla.

Všechna paterčata už dosáhla věku čtyř let, což začalo být pro oba rodiče velmi náročné, jelikož přišli o pečovatelky, které rodině pomáhaly se všemi důležitými věcmi a s domácností. Rodina má momentálně ztížené životní podmínky.

Maminka je stále na nemocenské kvůli zdravotním problémům, ale otec by měl podle všech informací již pracovat. Nicméně dvacetitisícový finanční dar jim jistě pomůže.

Související články

Další články