Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Paterčata slaví páté narozeniny: Se špatnou finanční situací se potýkají dodnes!

Všechno nejlepší!
+ Další 2 fotografie
Slavná česká paterčata slaví už páté narozeniny. Mít pět dětí na krku není žádná legrace. Své o tom ví maminka jediných paterčat v Česku, která se mimo starost o děti musí potýkat s neustálými útoky primitivnách lidí. Dnešní den si ale určitě užijí podle svého. Jak se celé rodině vlastně žije?

Čtyři kluci a jedna holčička se narodili přesně 2. června 2013. Tedy k dnešnímu dni to bude přesně pět let. Paterčata přišla na svět v podolské nemocnici v Praze císařským řezem. Jejich maminka je opravdová hrdinka, protože odnosit pět dětí není absolutně nic jednoduchého.

Bohužel se rodina musí od začátku vypořádávat s narážkami a útoky jiných lidí. Matka paterčat před nějakou dobou přiznala, že to není nic jednoduchého a snaží se negativní věci kolem sebe ignorovat.

Paterčata chodí už rok do školky a zdá se, že jsou naprosto spokojená. Co se týče rodinných financí, to už tak jednoduché není. Uživit pět dětí je pořádná fuška. Posledním velkorysým dárcem byl zesnulý režisér Miloš Forman.

Momentálně ale probíhá druhá sbírka na paterčata, kde je aktuálně bezmála čtvrt milionu korun. Je vidět, že se stále najdou lidé, kteří chtějí pomoci a to je dobře!

Mohlo by vás zajímat

Další články