Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Paterčata oslavila čtvrté narozeniny! Čeká je cesta do školky, tatínek se vrátí do práce

Rodina slavných paterčat se musí pořádně otáčet!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
V rodině Kiňových bylo veselo. Slavná česká paterčata oslavila čtvrté narozeniny. Rodina se sešla v dětském areálu v Milovicích, kde dětem majitel spolu s rodiči vystrojil menší oslavu. Děti sfoukly svíčky z pěti dortů a olizovaly se až za ušima.

Ten čas ale letí! Jako by to bylo včera, kdy se slavná paterčata narodila a na podzim už míří do školky. Oslavila své čtvrté narozeniny a od sebe je podle všeho rozezná jen maminka Saša. Ta s dětmi má opravdu hodně práce. „Dneska to bylo strašně divoký. Vždyť jen než jsme se sem dostali. Jen vypravování je na hodinu. Člověk musí zkontrolovat, jestli mají všichni všechno, a pak se může jít,“ vylíčila maminka Blesku.cz.

Děti jdou na podzim do školky, a tak se jejich rodiče právem strachují, jestli jim na to zbudou peníze. Mají sice stále k dispozici finance z milovického nadačního fondu, ale ty rapidně ubývají.

Navíc tatínek Tony půjde z mateřské zpátky do práce. Kvůli daru, který jim byl věnován rodina přišla o veškeré dávky a nyní jsou podle vlastních slov odkázáni na dary, které jim lidé pošlou na nadační konto. O tom, za co peníze utrácejí tam vede Alexandra Kiňová pečlivé záznamy a zároveň vyjadřuje vděk za podporu.

Související články

Další články