Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Žhavá hvězda seriálu Co ste hasiči Sabina Rojková: Řekla, co muži potřebují

Co ste hasiči: Sabina Rojková řekla, co chlapy potřebují
Zdroj: foto Sabina Rojková / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
galerie

Půvabná herečka a dabérka Sabina Rojková (24) je aktuálně jednou z hvězd nového seriálu Co ste hasiči, kde prožije velkou lásku. V reálném životě se však po rozchodu se zpěvákem Pavlem Calltou po boku nového muže neobjevila. V rozhovoru prozradila, že si myslí, že je muže občas třeba popostrčit.

Herečka Sabina Rojková je nejen hvězdou seriálu Ulice, ale také je aktuálně k vidění v novém seriálu televize Nova Co ste hasiči, kde hraje Ninu, která prožije velkou lásku s hercem Radkem Melšou. "Nina je hodná holka od koní, která v seriálu zažívá svou první velkou lásku, a tak se s tím i svými pocity snaží nějak popasovat," popsala Sabina svou roli pro TV Nova.

Kluci občas potřebují postrčit

V roce 2020 se Sabina rozešla po několikaměsíčním románku se zpěvákem Pavlem Calltou, od té doby se novým mužem zatím nepochlubila. O nápadníky ale zajisté tahle kráska nemá nouzi, přesto si myslí, že je muže občas potřeba pro první krok lehce postrčit.

"Teď už na nikoho netlačím a snažím se to nechávat zcela na nich, ale dle mého názoru někdy ti kluci zkrátka potřebují občas postrčit," uvedla Sabina, která se v seriálu Co ste hasiči zamiluje do herce Radka Melši. "S Radkem jsme v reálném životě kamarádi a hraje se mi s ním skvěle, je to úžasný herec," dodala.

V galerii se podívejte na půvabnou hereckou ozdobu seriálu Co ste hasiči. Tohle tělíčko na ocet určitě dlouho nezůstane.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy