Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Žhavá hvězda seriálu Co ste hasiči Sabina Rojková: Řekla, co muži potřebují

Co ste hasiči: Sabina Rojková řekla, co chlapy potřebují
Zdroj: foto Sabina Rojková / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
galerie

Půvabná herečka a dabérka Sabina Rojková (24) je aktuálně jednou z hvězd nového seriálu Co ste hasiči, kde prožije velkou lásku. V reálném životě se však po rozchodu se zpěvákem Pavlem Calltou po boku nového muže neobjevila. V rozhovoru prozradila, že si myslí, že je muže občas třeba popostrčit.

Herečka Sabina Rojková je nejen hvězdou seriálu Ulice, ale také je aktuálně k vidění v novém seriálu televize Nova Co ste hasiči, kde hraje Ninu, která prožije velkou lásku s hercem Radkem Melšou. "Nina je hodná holka od koní, která v seriálu zažívá svou první velkou lásku, a tak se s tím i svými pocity snaží nějak popasovat," popsala Sabina svou roli pro TV Nova.

Kluci občas potřebují postrčit

V roce 2020 se Sabina rozešla po několikaměsíčním románku se zpěvákem Pavlem Calltou, od té doby se novým mužem zatím nepochlubila. O nápadníky ale zajisté tahle kráska nemá nouzi, přesto si myslí, že je muže občas potřeba pro první krok lehce postrčit.

"Teď už na nikoho netlačím a snažím se to nechávat zcela na nich, ale dle mého názoru někdy ti kluci zkrátka potřebují občas postrčit," uvedla Sabina, která se v seriálu Co ste hasiči zamiluje do herce Radka Melši. "S Radkem jsme v reálném životě kamarádi a hraje se mi s ním skvěle, je to úžasný herec," dodala.

V galerii se podívejte na půvabnou hereckou ozdobu seriálu Co ste hasiči. Tohle tělíčko na ocet určitě dlouho nezůstane.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy