Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Velký souboj slavných dcer: Má lepší geny udatný Rambo, nebo slavný Terminátor?

Sylvester Stallone nebo Arnold Schwarzenegger: Souboj jejich dcer
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Souboj

Italské nebo rakouské kořeny? Rozhodněte! Galerii jsme zaplavili fotkami půvabných dcer slavných herců akčních filmů Sylvestera Stalloneho (75) a Arnolda Schwarzeneggera (74). Které se vám líbí víc?

Sylvester Stallone

Italský hřebec Sylvester Stallone (75) má tři dcery - Sophii, Sistine a Scarlet. Všechny nesou symbolické iniciály SS a snaží se prosadit jak ve světě modelingu, tak na filmovém plátně. Dcery herci porodila modelka a podnikatelka Jennifer Flavin (53).

Sophia (25)

Sophia je Sylvesterovou nejstarší dcerou. Pracuje jako modelka, objevila se také v několika televizních show. Nejvíce ji ale lákala kariéra podnikatelky, Sophie se tak rozhodla, že si založí vlastní značku make-upu a oblečení. Živí ji také sociální sítě, na kterých ji sleduje úctyhodných 1,5 milionu fanoušků. Kromě toho má i vlastní blog a má vlastní podcast.

Sistine (23)

Prostřední Sistine Stallone se snaží prosadit na poli herectví. Zahrála si už po boku hvězd jako Bruce Willis nebo Megan Fox. Sistine má za sebou ale teprve druhý film. Sistine přitom přiznala, že zprvu nenáviděla svůj hlas a to, jak na kameře zněla. Kromě herectví se živí i modelingem.

Scarlet (19)

Nejmladší dcera Scarlet se na plátně objevila už v osmi. Mnohem víc ji ale láká modeling a sociální sítě. Má úspěšný TikTok, Instagram a YouTube kanál.

Arnold Schwarzenegger

Rakouský Terminátor Arnold Schwarzenegger (74) má dcery dvě, Christinu a Katherine. Ty mu porodila novinářka a spisovatelka Maria Shriver (65). Obě sestry si vybraly poněkud netypické povolání, do záře reflektorů se na rozdíl od Stallonových děvčat příliš nehrnou.

Katherine (31)

Nejstarší Katherine se živí jako novinářka, napsala také už tři knihy. Kromě toho se zajímá o módu. Za manžela pojala absolutní sexsymbol a miláčka žen, herce Chrise Pratta (42). Tomu minulý rok porodila dceru.

Christina (30)

Christina se pustila na dráhu modelky. Kromě toho proslula románkem s bratrem zpěvačky Miley Cyrus (28), která v té době také randila s někým z rodiny Schwarzeneggerů, Arnoldovým synem Patrickem (27). Christina se živí jako filmová producentka.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy