Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Částečné zatmění Měsíce i úplněk v Býku: Vodnářům pomohou silné afirmace, Rybám se vyjeví nový směr

Úplněk v Býku 19. 11. 2021: Vodnářům pomohou silné afirmace
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
úplněk

V pátek 19. 11. 2021 nás čeká částečné zatmění Měsíce a zároveň i úplněk v Býku. Ten nastane přesně v 9:59 ráno a bude se jednat o mikroúplněk, tzv. opak superúplňku. Měsíc se tak bude zdát menší. Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily, a zároveň nezapomeňte, že během úplňku se nedoporučují žádné lékařské zákroky. Vhodný je naopak sběr bylin. Tento úplněk působí hlavně na hlasivky, jícen a štítnou žlázu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Během úplňku vizualizujte svá přání a připravte si silné afirmace. Ačkoliv si myslíte, že děláte vše správně, ještě krůček k úspěchu chybí. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Během úplňku byste mohli narazit na starého přítele, který vám ukáže nový směr. Ačkoliv možná necítíte, že jste do svého života připraveni přivítat změnu, je tomu přesně naopak. Podívejte se v galerii, co vám pomůže.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V tomto období můžete zažít velký osobní převrat. Neváhejte se obrátit k andělům a vnímat jejich znamení. Tentokrát s vámi budou v intenzivním spojení. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Neumíte zpomalit a úplněk vám ukáže, jak moc je to nutné. Energie není nekonečná a za chvilku nebudete mít z čeho čerpat. Je jen otázkou času, kdy nesplníte důležitý úkol. V galerii najdete, co vám pomůže.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vyvarujte se toho, abyste někomu dnes nutili svůj názor. Lidé kolem vás potřebují prostor, aby našli sami to, co hledají. Vy jim v tom dnes nijak nápomocní nebudete. V galerii najdete, co vás potěší.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Máte poslední šanci, jak změnit svůj životní směr. Tento úplněk je jeden z letošních nejsilnějších a dává vám magickou příležitost. Tu však neuvidíte, pokud nezavřete dveře za minulostí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Ten nejsilnější argument dnes pravděpodobně stejně nevyhraje. Naučte se, že je v pořádku mlčet. Každý nečeká na váš názor a ani dnes tomu nebude jinak. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Měsíc v úplňku by ve vás mohl probudit jistou marnivost. To by se vám opravdu nemuselo vyplatit. Dejte si také pozor v práci, kolegové od vás budou čekat vstřícnost a pochopení. V galerii najdete tip na úplněk.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Občas byste měli uznat, že i váš názor nemusí být ten jediný správný. Nezjišťujete si dostatek informací a jen kolem sebe poslední dobou plivete jed. V galerii najdete, jak celou situaci změnit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes vás povedou znamení shora. Pokud jim věnujete dostatečnou pozornost, můžete se těšit na nové příležitosti, které mají sílu vám kompletně změnit život. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nebojte se v tomto období požádat o radu, a to i anděly nad vámi. Pokud navrátíte svou pozornost zpět k sobě samému, věci se vyřeší mnohem snadněji. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vyjádřete své city tomu, komu skutečně patří. Jedině tak dosáhnete úspěchu, o kterém se vám ani nezdálo. K úspěšnému pracovnímu životu bezesporu patří i srovnaný život osobní. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Související články

Další články