Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pátek bude nejteplejším dnem v roce: Tropické počasí vystřídá výrazné ochlazení

Pátek bude nejteplejším dnem v roce: Tropické počasí vystřídá výrazné ochlazení
Zdroj: unsplash.com
Počasí
V pátek se můžeme těšit na opravdu tropické počasí, kdy se nejvyšší denní teploty vyšplhají ke krásným 30 stupňům. Po zbytek víkendu to však už tak horké nebude. V sobotu do Česka dorazí studená fronta, s kterou přijde oblačnost a přeháňky.

Páteční den bude podle předpovědi meteorologů opravdu teplý. Čeká nás tropické počasí. V sobotu ovšem přijde výrazné ochlazení. Jaká je předpověď počasí na víkend?

Pátek by měl být podle předpovědi meteorologů úplně nejteplejším dnem v celém roce. Začátkem dne bude převážně polojasno. Odpoledne a večer pak bude přibývat oblačnosti. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 27 až 31 stupni Celsia. V Jihomoravském kraji by se teploty mohly vyšplhat až ke krásným 33 stupňům. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat mezi 16 až 12 stupni.

Po pátku nás pak čeká výrazné ochlazení. Sobota bude oblačná až zatažená. Na východě můžeme zpočátku očekávat srážky. Teploty v noci klesnou na 14 až 10 stupňů. Přes den se teploty budou pohybovat mezi 18 až 22 stupni.

V neděli už to bude zas o něco lepší. Podle předpovědi meteorologů bude jasno až polojasno, během dne až oblačno. Přeháňky budou jen ojedinělé. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat mezi 12 až 8 stupni. Nejvyšší denní pak mezi 17 až 21 stupni.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy