Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Pátek 13. přinesl štěstí jednomu z Čechů: Výhrou v loterii se z něho stal milionář

výhra
Pátek třináctého přinesl štěstí neznámu Čechovi, který v pátek v loterii Eurojackpot vyhrál přes pět milionů korun. Na druhém místě skončil ještě se dvěma Španěly. Částku téměř 15,5 milionu korun si tak budou muset rozdělit mezi sebe. Naopak výherce z Německa, který se umístil na prvním místě se s nikým dělit nemusí. V Eurojackpotu vyhrál neuvěřitelných 266 711 912 korun.

Jednomu šťastlivci z Čech se pátečním večerem obrátil život naruby. Pět milionů není malá částka a rozhodně může díky ní prožít o něco veselejší Vánoce. Na druhém místě s ním skončili dva Španělé.

Ještě větší štěstí měl Němec, který na prvním místě skončil jediný a tudíž si pohádkovou výhru odnese sám. Zdá se tedy, že pátek třináctého nemusí znamenat jen smůlu. Výherci pátečního Eurojackpotu jsou toho důkazem.

Naposledy se v loterii o miliony umístili dva Češi letos v srpnu. První vyhrál 24 milionů korun a druhý pět milionů. V červnu se z občana Česka stal dokonce miliardář, když si z loterie odnesl 1,4 miliardy korun.

Související články

Další články