Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Pátá řada Tvoje tvář má známý hlas má svou vítězku! Je jí Michaela Badinková!

+ Další 2 fotografie
finále
Pátá řada zábavné televizní show Tvoje tvář má známý hlas se začala vysílat 1. září 2018. Sobotní finále zřejmě diváky spíše potěšilo než zarmoutilo. Lidé se už totiž nechtějí dívat na plytké vtípky moderátora Ondřeje Sokola (47), který kazí celou show už od začátku. Kromě moderátora se jim ale vystoupení líbila a porota má svého vítěze.

Zábavný pořad Tvoje tvář má známý hlas se v páté řadě nemůže nijak zvlášť těšit z pozitivních ohlasů diváků a lidí na sociálních sítích. Od začátku páté řady stejně jako v řadách minulých lidi vytáčí moderátor Ondřej Sokol, který svým humorem nutí diváky přepínat na konkurenční stanice.

Kromě moderátora byla vystoupení finálové čtyřky skvělá a diváci si je nemohli vynachválit. Karty byly rozdány jasně. Vojtěch Drahokoupil, Jan Révai, Jitka Schneiderová a Robert Jašków na vítězství dosáhnout nemohli, jelikož v 11. kole vypadli.

Ve finále se tak utkali Patrik Děrgel, Tereza Mašková, Eva Burešová a Michaela Badinková.

Na čtvrtém místě se umístila Tereza Mašková (22).

Na třetím místě se umístil Patrik Děrgel.

Na druhém místě skončila Eva Burešová.

Vítězkou se nakonec stala Michaela Badinková!

Mohlo by vás zajímat

Další články