Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Pat a Mat v akci: Tatínkové dětí Olgy Menzelové montují sedačku na kolo

Olga Menzelová spojila síly tatínků jejich dětí dohromady a výsledek se dostavil.
Zdroj: se souhlasem O. Menzelové
+ Dalších 5 fotografií
video

Jak to tak vypadá, Olga Menzelová (43) si to umí zařídit. Tatínky svých dětí, egyptologa Miroslava Bártu a režiséra Jaroslava Brabce, zapojila do práce. Jejich společným úkolem bylo smontovat dětskou sedačku. Anička, starší dcera Olgy, se nezdržela úsměvného komentáře, že svůj úkol "zvládají" jako Pat a Mat.

Olga Menzelová je maminkou tří dětí a každý z jejích potomků má jiného otce. Nejstarší dceru Aničku má s režisérem Jaroslavem Brabcem, prostřední dceru Evu se zesnulým režisérem Jiřím Menzlem a nejmladšího, dříve zatajovaného syna Alberta s egyptologem Miroslavem Bártou.

Pat a Mat hadr

Pro většinu lidí by bylo zcela nepřípustné, aby spolu bývalý i současný partner vycházeli. To ovšem neplatí pro bývalého a současného partnera Olgy Menzelové, kteří spojili síly i hlavy dohromady. "Egyptolog a režisér montují dětskou sedačku. Ančin komentář je ale nejvíc," okomentovala Olga úsměvně video, kde společně Jaroslav s Miroslavem montují dětskou sedačku. "Pat a Mat," dodala vtipně dvanáctiletá Anička.

"No úžasné, jak může velká rodina fungovat. Je to příkladné," komentuje jedna z nadšených sledujících, se kterou sdílí stejný názor spoustu dalších. "Anči komentář mě napadl jako první," reagují další fanoušci na vtipný dodatek "Pat a Mat".​


Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy