Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

12 žhavých fotek: Nejkrásnější moderátorky Novy v galerii eXtra.cz

Nejkrásnější moderátorky televize Nova.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
galerie

Ne nadarmo se říká, že Češky jsou jedny z nejkrásnějších žen planety. Důkazem toho jsou nejen krásné tváře ve všech koutech naší země, ale také na televizních obrazovkách. Tohle jsou nejpůvabnější moderátorky televize Nova. V galerii eXtra.cz se podívejte, jak vypadají v bikinách.

Vůbec nejoblíbenější moderátorkou televize Nova je vždy rozzářená Lucie Borhyová, která se v hlavních zprávách objevuje od roku 1999. Předtím začínala jako pomocná redaktorka ve zpravodajství, to se psal rok 1997. Od té doby ušla pořádný kus cesty a z neznámé hezké tvářičky se stala profesionálka se vším všudy. V osobním životě tvoří již nějaký ten rok pár se svým o deset let mladším manažerem Michalem Smečkou. Děti Lucase a Lindu má z předchozích vztahů.

Další velmi oblíbenou tváří je sporťačka Inna Puhajková, která je původem z Ukrajiny. Od roku 2012 se začala objevovat na obrazovkách jako sportovní reportérka na TV Nova, kde později moderovala také Sportovní noviny. Do povědomí lidí se dostala již v jedenadvaceti letech, když začala chodit s hokejistou Jaromírem Jágrem. Nyní tvoří pár s podnikatelem Jiřím Rákosníkem, se kterým ráda cestuje.

Novou moderátorkou v Televizních novinách na Nově je uhrančivá Veronika Petruchová, která se v televizi objevila poprvé v roce 2015 jako redaktorka ve zpravodajství, pak se věnovala natáčení reportáží ze světa showbyznysu a světa slavných. Působila ve Snídani s Novou i TN live.

Mezi úspěšné, ale také krásné ženy, které září v televizi Nova, patří i Petra Svoboda. Zlom v její kariéře nastal, když ji její modelingová agentura poslala na kamerové zkoušky do televize Nova. Začínala v roce 2013 jako reportérka a moderátorka počasí a Nočních televizních novin. Později se vypracovala jako moderátorka Televizních novin nebo pořadu Život ve hvězdách. Petra se v roce 2019 podruhé provdala za svého životního partnera podnikatele Ondřeje Křivku, se kterým má syna Eduarda. Z předchozího manželství má dceru Ráchel.

Moderátorky ranních a nočních pořadů

Oblíbené tváře, které diváci vídají buď velmi brzy ráno, anebo po desáté hodině večer, jsou moderátorky Gabriela Partyšová a Kristina Kloubková.

Kristina se do širšího povědomí dostala díky Televizním novinám na TV Nova, které začala moderovat v roce 2009. Objevila se i v několika filmech a seriálech. Aktuálně je moderátorka Snídaně s Novou. Mužem jejího života se stal Václav Kuneš, se kterým má dceru Jasmínu.

Gabriela Partyšová letos odešla ze Snídaně s Novou, televizi Nova ale neopustila. Nyní ji diváci mohou vídat jako moderátorku společenského dění, a to v pořadu Život ve hvězdách. Gabriela je aktuálně single, z bývalého manželství s podnikatelem Josefem Koktou vychovává syna Kristiana, který je pro atraktivní tmavovlásku středobodem vesmíru.

Kterou moderátorku máte nejradši?

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy