Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

PASTVA PRO OČI v Kameňáku! Veronika Žilková odhodila zábrany a UKÁZALA VÝSTŘIH!

Zdroj: Kameňák
+ Dalších 17 fotografií
Seriál
Na to, že z Veroniky Žilkové (57) bude za pár let seniorka, to vůbec není špatné! Herečka, která momentálně žije s manželem velvyslancem v Izraeli, ještě loni v létě stihla natočit seriál Kameňák. V něm leze třeba i po zemi a bez ostychu ukazuje, čím ji příroda obdařila!

Jako by si Veronika vzala příklad ze své občas necudné dcery Agáty Prachařové (33): na televizní diváky vybalí své nejmocnější ženské zbraně. Stane se tak v pátek v druhém díle velmi ostře kritizovaného, přitom ale úspěšného seriálu Kameňák.

Veronika Žilková hraje nešťastně zamilovanou starší ženu, která hází očkem po starostovi Pepanovi (toho se s chutí už pošesté za sebou ujal Václav Vydra). Její postava Vlastička by chtěla klofnout výhodnou partii, jenže pak si začne myslet, že se o něj uchází jiná paní, a tak začne bojovat a slídit.

Při tajném průzkumu Pepanova domu leze po čtyřech a ukazuje výstřih tak, že bychom to od ní asi ani nečekali. Nemá se ale za co stydět!

„V seriálu hraju učitelku Vlastičku, starou pannu. A musím říct, že jsem se této komické postavy zhostila s nadšením, protože sama mám velkou rodinu a žiju naprosto odlišným životem,“ prohlásila před časem Žilková.

Související články

Další články