Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Pastva pro oči nejen pro Afflecka: Nahá Jennifer Lopez se v nadživotní velikosti objevila na billboardu

Jennifer Lopez: Objevila se nahá na Sunset Strip v Los Angeles
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
Kampaň

Hříšně krásná Jennifer Lopez (53) se nedávno nafotila nahá pro nový produkt své značky JLo Beauty. Zatímco si užívá líbánky se svým novomanželem Benem Affleckem (49), tak její kampaň dál roste. Dosáhla dokonce až do ulice Sunset Strip v Los Angeles. Tam se totiž objevil obrovský billboard s nahou JLo v nadživotní velikosti. Jennifer se neváhala pochlubit také na sociálních sítích.

Představitelka hrdinky snímku Krásná pokojská si momentálně užívá líbánky v Paříži. I když je JLo daleko od domova, tak její přítomnost fanoušci pociťují v Los Angeles. Byl totiž vztyčen propagační plakát 53leté hvězdy na Sunset Strip, inzerující její nový produkt "Booty Balm". Momentálně je ale výrobek vyprodaný, jak se uvádí na oficiálních stránkách JLo Beauty. Těžko říct, jestli za to může nahá bohyně, nebo zázračné účinky krému.

Póza za všechny svaly

Lopez pózuje s jednou pokrčenou nohou, tím tak odhaluje vypracované tělo plné svalů. Herečka se postavila čelem ke kameře a nasadila dráždivý sexy pohled a její zlatavé vlasy jí splývají až k pasu.

Kráska narozená v Bronxu oficiálně uvedla nový produkt ku příležitosti jejích 53. narozenin. Snímek, na kterém je oblečená jen do poloprůhledných bílých plavek, doplnila o větu: "Je to veškerá síla a věda za JLo Beauty... nyní pro tělo," napsala JLo na Instagram. Sada byla popsána jako "Péče o tělo, která přináší skutečné výsledky".

Sexy video

Na své sociální sítě přidala i lákavé video pro propagaci krému. Svou neuvěřitelnou postavu, kterou nyní hýčká manžel Ben Affleck, předvedla v sérii atletických a uměleckých póz, které jí jen lichotí. Přesvědčte se sami.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy