Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Pastva pro oči: Bagárová dráždila mokrým hrudníkem, sundala i podprsenku

Zdroj: Jan Strach
+ Dalších 8 fotografií
foto uvnitř
Není to krása? Krásná Monika Bagárová (24) vyrazila do Thajska natáčet videoklip se svým nejlepším kamarádem Honzou Bendigem (25) a při té příležitosti zaprovokovala své příznivce fotkami, které kdyby uměly mluvit, říkaly by: „Klobouček!“. Podívejte se do fotogalerie!

Monika bývala před lety velká stydlivka, to už ale dávno neplatí. V Thajsku totiž pózovala i nahoře bez.

„Vedle lokace, kde jsme tuhle scénu natáčeli, probíhala výstavba nového domu. Asi dvacítka dělníků přestala makat a začala Moniku pozorovat. Tak je produkce pozvala k občerstvení, jinak by to Monča asi nemohla v klidu dotočit. A taky by nikdo jiný, než její přítel Makhmud Muradov neměl pozorovat,“ směje se režisér klipu Lukáš Rejmon.

Ten se jmenuje Viva La Vida a písnička je česko-romská. S Honzou už Monika dřív natočila baladu Amen, v níž spolu skončili v posteli. Tentokrát stačila na žhavé záběry Monika sama. „Mám pravidlo: Miluju být elegantní, sexy, ale ne sprostá,“ tvrdí. A tak se diváci mohou těšit na její vnady v přiléhavém tričku i záběry nahoře bez, ale všechno je v rámci slušnosti.

Monika Bagárová si každopádně natáčení velmi užila.

Přítel

„Letos to už bude deset let, kdy jsem Honzu poznala při castingu do Superstar. Od té doby jsme stále nejlepší přátelé a myslím si, že tento společný duet a klip je takovou krásnou oslavou našeho přátelství. Jsem ráda, že mám Honzu ve svém životě a je mi oporou i v momentech, kdy třeba neprožívám úplně dobré období,“ prozradila zase Bagárová, která vůbec nevylučuje natočení třetího společného duetu.

„Thajsko bylo nádherné. Příroda i pozitivní lidi. Nemile nás ale překvapilo, kolik tam bylo potulných psů, o které se nikdo nestaral. S Monikou jsme byli svědky toho, jak jeden místní člověk přejel psa, který se procházel na ulici. Ale to takovým způsobem, že se ani nesnažil zabrzdit. Prostě ho přejel, protože by ho zastavení jeho auta nejspíše zdrželo. Tahle věc nás jako velké milovníky psů šokovala," přiznal nám Jan Bendig.

Související články

Další články