Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Past na Neymara! Modelka, která fotbalistu obvinila ze znásilnění, natočila ÚTOK! VIDEO

+ Dalších 17 fotografií
Modelka Najila Trindade (26) obvinila slavného fotbalistu Neymara (27) ze znásilnění. Den poté, co ji měl zneužít, se údajně rozhodla na něj přichystat past a natáčela se s ním v hotelovém pokoji, kde na ni zaútočil. Video odhaluje drsnou skutečnost.

Právní zástupce Najily Trindade tvrdí, že modelka nastražila do hotelového pokoje kameru jako past na Neymara den poté, co jím měla být znásilněna. „Řekla mi, že druhé setkání proběhlo za účelem získání důkazu o agresivitě. Znovu nalákala Neymara do pokoje a natočila situaci,“ sdělil médiím.

Video trvá něco přes 7 minut, zveřejněna byla zatím jen krátká část. Na té ale modelka útočí jako první a Neymar se zpočátku jen slovně brání a říká jí, aby ho nemlátila. Najila mu následně říká, ať tedy uhodí i on ji. „Víš, proč jsem tě praštila? Protože jsi mě včera napadl! Nechal jsi mě pak tady,“ říká. Video končí poté, co jí Neymar říká, aby se uklidnila.

Najila Trindade následně promluvila pro britskou televizi SBT, kde tvrdila, že byla fotbalistou znásilněna v polovině května v pařížském Hotelu Sofitel Paris Arc de Triomphe. Neymar obvinění odmítl prostřednictvím svých právních zástupců s tím, že se stal obětí vydírání. Video má momentálně v rukou i policie.

Související články

Další články