Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pašeračku Terezu v Pákistánu pořádně vykrmili: Šíleně ztloustla a smála se do kamery!

Zdroj: dailymotion.com
+ Dalších 53 fotografií
S tvrdými podmínkami v pákistánském vězení, kde je držena Tereza H. (21), to zřejmě nebude tak horké. Pašeračka, kterou chytili začátkem ledna na letišti s devíti kilogramy heroinu, nečekaně ztloustla. Z dříve sexy blondýny je baculka s náběhem na druhou bradu. Minulý týden začal soud, který má rozhodnout o její vině. Objevilo se nové video, ale místo strachu se v tlusťoučké tváři Terezy objevil smích!

Pákistánská média opět přišla s videem pašeračky Terezy H. (21). Minulý týden s ní začal soud, který má rozhodnout o vině či nevině. Rodačka z Uherského Hradiště si ale vrásky nedělá. Do kamery se řehtala a vypadá tam, že má všechno na háku. Přitom jde o to, zda bude dalších deset let hnít ve vězení.

NA VIDEO SE PODÍVEJTE TADY.

Stejně to má očividně i s hlídáním štíhlé linie. Ještě v lednu dokonalé tělíčko proměnila v horu tuku. Tereza viditelně přibrala i v obličeji a jestli to takhle půjde dál, brzy jí naroste druhá brada.

S novými záběry přišel server pakdestiny.com. Ten navíc uvádí, že si lidé na místě s Terezou dokonce pořizovali selfíčka. Ačkoliv sedí v base, získala pašeračka v Pákistánu status celebrity. Tak uvidíme, zda jí to bude po skončení procesu něco platné. Ten bude pokračovat 17. března, jelikož soudce má dovolenou.

Související články

Další články