Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Pašeračka Tereza v base šíleně trpí: Vážná choroba jí nedovolí ani usnout!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 112 fotografií
Drsné potíže
Nejznámější české pašeračce Tereze Hlůškové (23) se přitížilo. Čekání na odvolací soud, od kterého si slibuje zmírnění téměř devítiletého trestu, komplikují vážné kožní potíže. Těmi rodačka z Uherského Hradiště trpěla už v minulosti, kvůli vlně veder v Pákistánu se jí v těchto dnech ještě zhoršily.

Že není pákistánská basa procházka růžovou zahradou, teď Tereza Hlůšková (23) pociťuje doslova na vlastní kůži. Česká pašeračka pákistánskému počasí neporučí, a tak se musí vypořádat s nepříjemnými kožními problémy.

Ty ji sužovaly už před rokem, ale tentokrát se prý dostavily v ještě větší intenzitě. Informoval o tom web Blesk.cz. „Horko v Láhauru stoupá. Tereza se začala sprchovat třikrát až čtyřikrát denně. Vězeňští lékaři ji instruovali, ať používá co nejvíce vody, a předepsali jí léčivo na pokožku,“ prozradil zdroj zmíněného portálu.

Třiadvacetiletá Tereza si od zdravotních komplikací neodpočine ani přes noc. „V posledních dnech je velmi smutná a ustaraná. Nemůže pořádně spát kvůli horku,“ dodal zdroj.

Pašeračka upíná všechny naděje k datu 4. září, kdy ji čeká odvolací soud. Trest by si přála zmírnit a ideálně si ho odpykat doma v Česku. Před nedávnem dokonce žádala propuštění na kauci s tím, že by až do dalšího stání zůstala na svobodě. Zatím je však ve hvězdách, zda jí aspoň v něčem bude vyhověno.

Související články

Další články