Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pašeračka Tereza slaví! Češka byla zproštěna obžaloby. Rozhodnutí soudu má být konečné

Tereza Hlůšková: Pašeračka byla zproštěna obžaloby
Zdroj: profimedia
drogy

Pašeračka Tereza Hlůšková (25), která byla nepravomocně v Pákistánu odsouzená za pašování heroinu, byla v pondělí zproštěna obžaloby. Pro deník Blesk o tom informoval místní zdroj. Informaci následně potvrdilo i ministerstvo zahraničí. Rozhodnutí soudu má být konečné.

Pašeračka Tereza Hlůšková, jež byla v roce 2018 zatčena na pákistánském letišti za pašování necelých devíti kilogramů heroinu, byla v pondělí zprostěna obžaloby. "Soud dnes zprostil Terezu viny," uvedl pro Blesk zdroj obeznámený se skutečností případu pašeračky Terezy.

Rozhodnutí soudu má být konečné. "Nyní má být připraven příkaz k jejímu propuštění, jehož vyhotovení může zabrat několik dnů," uvádí dále zdroj.

Nesprávně provedené vyšetřování případu

Zdroj také objasnil, že soudci Ali Baquar a Sardar Shahbaz Doger vzali v úvahu nesprávně provedené vyšetřování případu s ohledem na chyby policejního zkoumání.

Informaci Blesku také potvrdilo ministerstvo zahraničí. "Dobrý den, mohu potvrdit, že Tereza H. byla dnes odvolacím soudem v Láhauru zprostěna obžaloby a měla by být propustěna po vyhotovení rozsudku, odhadem v řádu dní," sdělila mluvčí MZV Eva Davidová.


Související články

Další články