Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pašeračka Tereza má strach o své zdraví: Pákistán sužuje nebezpečná nemoc!

Pašeračka Tereza: Bojí se o své zdraví!
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
Obavy

Tereza Hlůšková (25) alias pašeračka Tereza neprožívá zrovna nejšťastnější období. Pákistán momentálně sužuje nebezpečná horečka zvaná dengue, která děsí obyvatele i Terezu. Ta pro jistotu raději nevychází ze své cely, jak informoval Blesk.

Pětadvacetiletá Tereza Hlůšková nevychází ze své cely. A to hlavně z důvodu, že Pákistán sužuje nebezpečná horečka dengue, která je přenášena komáry. Když se infekce rozvine, může být i životu nebezpečná. „Tereza nevychází večer ze své cely. Obává se horečky dengue. Tereza začala ve své cele cvičit,” prozradil pro Blesk novinář.

Nákaza se podle informací šíří rychle. „Během čtyřiadvaceti hodin bylo v Láhauru zaznamenáno až 179 případů horečky dengue. Horečka je na vzestupu poslední dva týdny,“ nechal se slyšet. Úřady vyzývají všechny občany, aby byli obezřetní a dodžovali bezpečnostní opatření. To platí i pro vězně v celách.

Neustálé posouvání odvolacího soudu

Tereza Hlůšková měla mít 4. řjna slyšení, kde se mělo projednat odvolání. Na to čeká už od roku 2018, kdy u ní tamní policie nalezla drogy a za pašování byla odsouzena. Odvolací soud její žádost zrušil v minulosti už pětkrát a tentokrát si Tereza myslela, že by to mohlo vyjít. Ale zase nic.

Soudci měli napilno, a proto bylo její jednání znovu odročeno. „V dnešním seznamu případů byl Terezin případ pod číslem 39. Soudci Ali Báqi Nadžafí a Sarfraz Dogar projednávali případy až do čísla 30. Na konci úředních hodin už ostatní případy nevyslechli,“ prozradil pákistánský novinář. Nový termín byl stanoven na 18. října.


Související články

Další články