Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Pašeračka Tereza je v háji: Její údajné komplice zprostili viny, v „gangu“ zůstala sama

+ Dalších 5 fotografií
kauza
Tereza Hlůšková (23), která si v pákistánské věznici odpykává více než osmiletý trest za pašování heroinu, kolem sebe měla údajně skupinu lidí, kteří jí v Pákistánu před zatčením pomáhali. Soud ale nyní rozhodl, že žádný z obviněných nemá podíl na pašování tvrdých drog a Tereza tak zůstala po téměř dvou letech obviněná sama.

Do skupiny kompliců měl patřit i jistý Aftab Anwer, který měl Terezu Hlůškovou v den jejího zatčení vézt na letiště a Češka měla přespat u něho v bytě. To se ale neprokázalo a navíc se ukázalo, že jeho jméno bylo ve vyšetřovacím spisu omylem. Informuje o tom Blesk.cz.

Tento muž ale nebyl jediný, kdo byl v Terezině případu zproštěn viny. Stejně tak se dočkal v březnu i realitní makléř Šoajb Hafíz, který měl údajně Tereze zajišťovat ubytování. Podle soudce ale neexistují žádné důkazy, a tak bylo i toto obvinění smeteno ze stolu.

„Stojí za zmínku, že i když vyšetřovatel zanesl Šoajba Hafíze na seznam obviněných, u křížového výslechu před soudem nedokázal říct jméno jediného svědka, který by někdy viděl Terezu Hlůškovou v jeho autě nebo domě,“ řekl tehdy soudce Šahzád Raza.

Bude mít Tereza také takové štěstí u odvolacího soudu? To by se měla obviněná Češka podle tamních médií dozvědět nejpozději do konce tohoto roku.

Mohlo by vás zajímat

Další články