Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Pašeračka Tereza H. v koncích! Do Česka poslala dojemný vzkaz a málem se rozbrečela

+ Dalších 24 fotografií
Dojemné video
Slzy na krajíčku a dojemný vzkaz rodině. Nejslavnější česká pašeračka Tereza H. (22) znovu ostrouhala. V pákistánském Láhauru totiž pokračuje generální stávka, a tak se soudní stání, při němž měl padnout verdikt, znovu odsunulo!

Čekání Terezy H. se znovu posunulo. Včerejší stávka právníků v pákistánském Láhauru totiž pokračuje. Dnešní soudní stání tak bylo odročeno na 3. listopad.

Rodačce z Uherského Hradiště přitom soudce slíbil vynesení rozsudku do konce října. Jenže jak se říká, slibem nezarmoutíš a Tereze stejně nezbývá nic jiného než sklopit hlavu a obrnit se trpělivostí.

Dvaadvacetiletá dívka, kterou chytili začátkem roku s devíti kily heroinu v kufru, se stala v Pákistánu celebritou. Kdykoliv se v doprovodu vazební stráže objeví na veřejnosti, jsou kolem ní houfy novinářů. Je to nejsnazší a většinou jediná možnost, jak může komunikovat s rodinou v Česku.

"Jsem unavená. A chci být se svou rodinou," řekla pákistánským novinářům. Ti se pak ptali, zda pro příbuzné nemá speciální vzkaz. "Ne, oni vědí, že je mám nade všechno ráda," prohlásila Tereza.

V ideálním případě se už v sobotu dozví, kolik si v blízkovýchodní zemi odkroutí. A v nejzazším případě by mohlo jít i o doživotí!

Související články

Další články