Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Pašeračka Tereza H. opět před soudem: V base nezadržitelně bobtná! VIDEO

+ Dalších 13 fotografií
Heroinová pašeračka Tereza H. (22) opět předstoupila před soud. Tentokrát si místo hábitů, které vždy nosila, narazila černou košili a k tomu nasadila černé sluneční brýle. Prezentovala se jak slavná celebrita a házela hřívou a úsměvy na všechny strany.

Tereza H., pašeračka heroinu, která je od 10. ledna ve vězení v Pákistánu, měla dnes stanout před soudem. Bohužel kvůli technickým problémům se jednání jako už poněkolikáté odročilo. Za pašování 9 kilogramů heroinu může vyfasovat až 14 let v pákistánském vězení.

Blonďatá Tereza, která je už přes 4 měsíce ve vězení, si s tím ale zjevně hlavu neláme a užívá si své slávy. Místní média zachytila její filmový příchod do soudní síně. Místo tradičního oděvu, který jsme na ní již několikrát viděli, zvolila černou košili, kterou doplnila masivními tmavými brýlemi. Za ty se pak posléze mohla schovávat. Kila navíc, která nabrala ve vazbě, však nezakryla ani zeštíhlující černá. Tereza v base kyne jak bublanina

Zjevně ji to ale netrápí. Její příchod byl doslova jak na filmový festival. Přitom pašeračka strávila za mřížemi i své nedávné narozeniny. Tereza pohazovala vlasy jako koketa. Nechyběly ani úsměvy na všechny strany.

Pašeračka Tereza H. vypadá, jako by si mediální pozornost užívala, a evidentně se ráda nakrucuje před kamerami jako celebrita. Uvidíme, jak se předvede na dalším jednání.

Související články

Další články