Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pašeračka Tereza H.: Od namyšlené fifleny po zbědovaného chudáka

Zdroj:
+ Dalších 20 fotografií
Tereza H. (21) se pokusila 10. ledna 2018 propašovat devět kilo heroinu. Na mezinárodním letišti Allama Iqbal v pákistánském Láhauru byla však odchycena celníky. Do cíle, který představovalo Abú Zabí, už nedoletěla. Od té doby čeká na verdikt ve vazební věznici v Pákistánu a zdá se, že čekat ještě bude. Podívejte, jak se z luxusní společnice stala zbídačená šmudla.

Půvabná pašeračka z Uherského Hradiště byla těsně před koncem ledna předvedena před soud, kde jí prodloužili vazbu o další dva týdny. Následně by měl soud rozhodnout, co s ní bude dál. Nadějné vyhlídky ale zrovna nemá. Na Terezu během jejího „pobytu“ v Pákistánu vyplavala na povrch spousta špíny. Především ale to, že se svojí kamarádkou Simonou H. cestovala křížem krážem a živila se jako luxusní společnice. Žádné neviňátko tedy nebyla.

Při zadržení Tereza H. tvrdila, že si myslela, že převáží dárky. Posléze připustila možnost, že její kufr mohl obsahovat cosi, z čeho se droga vyrábí. Tím si Tereza nasypala popel na hlavu. Že by ale snad heroin pašovala vědomě, nikdy nepřipustila. Za zdmi pákistánské vazební věznice se luxusní kráska změnila k nepoznání. Ze sexy společnice se stala zbědovaná troska.

Související články

Další články