Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Pašeračka Tereza H. nemusí pákistánskou basu přežít! Mrazivá slova odborníka

Zdroj: Facebook
+ Dalších 23 fotografií
heroinová tereza
Česká pašeračka Tereza H. (22) už začíná chápat, že je v obrovském maléru. Kvůli pašování heroinu už je rok držena v Pákistánu. Maska sebevědomé dívky už nefunguje. Tereza pláče a je kousek od psychického kolapsu. Podle odborníků je to nejhorší ale před ní.

České pašeračce hrozí až deset let v tamějším vězení. Tereza si svou situaci začíná uvědomovat. V Pákistánu je už rok. Na luxusní život plný večírků, drahých večeří a dárečků od ctitelů už jen vzpomíná. A podle psychiatra je to chyba. Tereza musí přestat přemýšlet o minulosti a začít se dívat do budoucnosti. Musí se upnout k tomu, že jednou rodinu uvidí, i když to bude třeba za 10 let. Doživotní trest by v Pákistánu snad dostat neměla.

"Ta její poslední reakce je možná daná tím, že se s tou situací smiřuje. Musí přemýšlet o tom, co bude po propuštění. Když člověk podlehne představám o místě, kde se nachází, mnohem víc ho to vyčerpává. Přirovnal bych to ke křesťanské víře v ráj. Tereza se musí upnout k návratu domů," sdělil webu Blesk.cz psychiatr Jan Cimický. Tereza musí začít věřit, že na konci tunelu je světlo. Pokud se podvolí své současné depresivní náladě, dlouho v base nepřežije.

Rodačka z Uherského Hradiště se pokusila z Pákistánu propašovat devět kilogramů heroinu. Na letišti byla zadržena. Nedávno uvedla, že v zemi se neživila jako luxusní prostitutka, ale že přijela studovat islám

Související články

Další články