Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pašeračka Tereza doufala marně: Soud ji podrazil zničujícím rozhodnutím

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
pákistán
Tereza Hlůšková (23) už dlouhé měsíce doufá, že soud brzy rozhodne o jejím osudu. Za zdmi pákistánské věznice trpí a doufá, že se brzy dostane domů. Její naděje jsou však velmi malé, státní zástupce doufá, že pašeračka dostane doživotí a soud se navíc stále nemá k tomu, aby její případ začal znovu projednávat.

Úterý mělo být pro Terezu Hlůškovou šťastným dnem – právě na úterý totiž bylo stanoveno jednání o jejím odvolání proti rozsudku soudu nižší instance, který ji poslal na 8 let a 8 měsíců do vězení. Místo zproštění viny však přišla studená sprcha a od soudu se dočkala nedobrých zpráv.

Tribunál nedal Tereziným právním zástupcům Asgharu Dogarovi a Saifuru Rahmanovi žádnou šanci za svou klientku bojovat. Podle informací Blesku na ně jednoduše soud neměl čas. „Soudci vyslechli 5 případů. Jejich projednávání trvalo dlouho a dříve než došlo na Terezin případ, byli nuceni zasedání odvolacího senátu ukončit,“ řekl webu zdroj z Pákistánu.

Tereza se tak dozvěděla jen to, že soud rozhodl o přesunutí jejího stání. Nikdo navíc ani nestanovil nové datum, proto je pašeračka o to smutnější. Radost jí udělala jen návštěva zaměstnanců z českého konzulátu, kteří ji původně chtěli podpořit v jednací síni.

Související články

Další články