Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pašeračce Tereze zůstaly oči pro pláč: Ve vězení přišla o nejlepší kamarádku

Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
Pákistánská basa
Dlouho věřila, že trestu za pašování heroinu unikne, osud ale Tereze Hlůškové (23) v poslední době hází pod nohy jeden klacek za druhým. Netrpělivě čeká na odvolací soud, aby mohla zpátky do Česka, ten je však stále v nedohlednu. Za mřížemi navíc přišla o novou nejlepší kamarádku!

Pašeračka heroinu Tereza Hlůšková a dcera pákistánského expremiéra Maryam Nawaz si za mřížemi padly do oka. Povídaly si spolu, vyměnily si knížky a navzájem se obdivovaly.

Jenomže přátelství je teď nadobro konec. Nawaz, která byla obviněná z finančních podvodů a korupce, se podle webu Blesk.cz dostala na svobodu. Soudce jí dovolil zaplatit kauci, aby mohla pečovat o nemocného otce.

Hlůšková měla Nawaz opravdu ráda, dokonce jí zachránila život. Když akutně onemocněla, dala jí léky. Jelikož nezabraly, zalarmovala dozorce a ti přivolali sanitku.

Češka původem z Uherského Hradiště si má za pašování heroinu odpykat osm let a osm měsíců, v cele ve věznici Koh Lakhpat sedí téměř dva roky. Odvolací soud proti verdiktu měl proběhnout už v září, kvůli průtahům ale Tereze nezbývá než trpělivě čekat.

Související články

Další články