Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pašeračce Tereze došla trpělivost: Simona je PODLÁ ZMIJE, v base hniju kvůli ní!

Zdroj: youtube.com, Facebook.com
+ Dalších 13 fotografií
Ještě než Terezu H. (22) na pákistánském letišti zadrželi s devíti kilogramy heroinu, měla nejslavnější česká pašeračka nejlepší kamarádku. Pak ji šoupli do vazby a rázem o ni přišla. Simona H. (23) se nejprve tvářila jako zachránkyně, která Terezu z vězení vyseká. Netrvalo ale dlouho a začala do ní kopat. Teď se to Tereza dozvěděla a má pro ni drsný vzkaz!

Pašeračce Tereze H. se dostaly do rukou výroky její někdejší nejlepší kamarádky Simony H. a je v pořádném šoku. Pro dívku, se kterou se měla prodávat v nevěstinci ve Švýcarsku, má ostrý vzkaz.

Tereza je přesvědčená, že v base skončila kvůli Simoně, která se navíc přiživuje na jejím neštěstí, protože chce být slavná.

O Simoně napsala Tereza v dopise pro deník Blesk. „Když vás někdo dostane do kriminálu – je to zmije. Když vás někdo dostane do kriminálu a potom staví svou ‚kariéru‘ na vašem neštěstí – je to PODLÁ ZMIJE. Ale když vás dostane do kriminálu tzv. nejlepší kamarádka, staví svou kariéru na vašem neštěstí, tvrdí, že ona sama je nevinná, a všude kolem lže, jak když tiskne, tak to zamrzí, HODNĚ!!!“ nešetřila drsnými slovy.

„Ptali se mě: Proč se s ní bavíš? Vždyť je úplně blbá, akorát si s ní děláš ostudu! Já jim odpovídala, že ji mám ráda takovou, jaká je, COŽ BYLA CHYBA. Teď vidím, že inteligenčně je na tom opravdu lépe i houpací kůň, a už ji nechci NIKDY vidět!!!“ dodala Tereza pro Blesk.

Proces s Terezou se vleče už několik měsíců a konec je zatím stále v nedohlednu. Méně než deset let ale rozhodně nevyfasuje.

Související články

Další články