Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Páry na zakončení Varů: Elegán Habera s oslnivou Peštovou, bonbonek Nerudová s chotěm a krásné manželky vedoucích festivalu

KVIFF 2023 a páry na zakončení: Pavol Habera dorazil s uchvacující Danielou Peštovou, Danuše Nerudová s mužem
Zdroj: Herminapress.cz/Renata Bušková/koláž eXtra.cz
+ Dalších 31 fotografií
páry

Některé z celebrit a osobností, které se účastnily slavnostního zakončení karlovarského festivalu, dorazily v párech. Bylo tomu tak třeba v případě hudební dvojice Michal Dvořák a DJ Lucca. Manžela, který se živí jako právník, s sebou na červený koberec vzala i ekonomka Danuše Nerudová. Tradičně nechyběl ani pár skládající se topmodelky Daniely Peštové a slovenské hudební ikony Pavola Habery. Redakce eXtra.cz byla u toho.

Samozřejmostí byla přítomnost prezidenta festivalu Jiřího Bartošky a jeho ženy Andrey. Vedení filmové přehlídky reprezentoval i Kryštof Mucha, který po Bartoškovi převzal funkci ředitele festivalu. Ten se na karlovarském červeném koberci objevil s půvabnou ženou Darinou.

Slušelo to i Michalu Dvořákovi s DJ Luccou – pár se sladil i barevně, i když jen do černé. Pochvalu za saténové růžové šaty si naopak nevysloužila ekonomka a bývalá kandidátka na hlavu státu Danuše Nerudová. Její muž Robert přitom ve slavnostním obleku působil elegantně a svou ženu tak zastínil.

Dechberoucí Pešťová

Velký kus pozornosti si před hotelem Thermal rozhodně „ukradla“ Daniela Peštová, které by 52 let netipoval ani ten největší cynik. S jejím dlouholetým partnerem Pavolem Haberou tvořili decentní a upravený pár. Dámský doprovod se objevil i po boku párového terapeuta a popularizátora psychologie Jana Vojtka.

Partnera si přivedla dcera herečky Evy Holubové Karolína. Tím není nikdo jiný než mužský model a bývalý fotbalový útočník Matěj Paprčiak. Kariéru musel před lety ukončit předčasně kvůli zranění, jak před časem prozradil eXtra.cz.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy