Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Partyšová zřejmě zešílela: Vyčítá nám, že lžeme v článku, který jsme nenapsali, a Koktovi nadává, že vykecal pravdu, která je v něm napsaná!

Partyšová je na Koktu pořádně naštvaná. A to má od kauzy „Ornella“
hodně posunutý práh naštvanosti!
Zdroj: Herminapress.cz

Tak to se hodně nepovedlo.

Poté, co poctivý Pepa Kokta (55) pěkně po pravdě potvrdil slova své ženy Gabriely Partyšové (34) o tom, že zřejmě skutečně hodlá skončit v Top Star magazínu, nastala mela.

„Gábina volala krátce po druhé odpoledne Pepovi a křičela na něj, že je idiot, když se baví s novináři o věcech, které mají zůstat doma, a že tím všechno zk***vil,“ řekl nám zdroj mimořádně blízký Koktovi s tím, že Partyšová měla svůj vlastní plán, jak celou věc komunikovat a zkusit ještě na Primu jeden „prohoz“.

Naštvaný je prý i sám Kokta, kterému prý bulvární novinářka, které vše řekl, jasně slíbila, že to nenapíše, a pak to napsala. Partyšová navíc k smrti nenávidí týdeník Spy, který s informací přišel, neboť ten ji v loňském roce usvědčil z dvaceti lží a synovce Quentina a teď ještě, k její nelibosti, přináší exkluzivní informace, které si chtěla sama komunikovat ve spřátelených médiích.

Do toho všeho Partyšová osočila našeho šéfredaktora Pavla Novotného (32), že se „ji snaží cíleně poškodit“, čímž měla patrně na mysli to, že eXtra.cz dnes, samozřejmě s uvedením původního zdroje, převzalo informaci o jejím údajném konci od konkurence.

Moderátorka dále poukazuje na fakt, že Novotný se „poslední týdny kamarádí s rodinou Štikových“, což našeho šéfa k smrti urazilo, neboť Štikovy zná déle než rok, sám se považuje za jednoho ze stvořitelů Ornelly Štikové (20) a s rodinou udržuje přátelství proto, že mu, ať je, jaká je, za poslední rok ani jednou nelhala, zatímco Partyšovou usvědčil opakovaně při své práci z veřejné lži, která jí měla povětšinou získat nějakou výhodu: „Bod po bodu to popisuji v připravované knize Evangelium bulváru,“ přihřál si polívčičku náš šéf, který k osobě Partyšové ještě dodal: "Gábina je dobrá moderátorka, ale velmi nešťastná žena.

Ornella jí udělala to samé co ona kdysi Aleně Koktové, tedy odvedla Pepu od rodiny a dětí, což dnes popírá a předstírá, že jej potkala až po rozpadu jeho rodiny.

Následně se ještě mladá Štiková pokusila prorazit v médiích, o kterých si Gábina dlouhodobě myslí, že je řídí, a bohužel pro Partyšovou se jí to podařilo a je z ní celebrita.

Chápu Gabču, že je zoufalá, ale je to ona, kdo od provalení vztahu Kokta – Štiková nehorázně opakovaně lhal, což si každý může na internetu snadno dohledat. Nezlobím se na ni, chápu ji, ale ona musí chápat, že my jsme bulvár a pečeme s těmi, kdo nám říkají pravdu, anebo alespoň nevyprávějí báchorky, když mají sami máslo na hlavě."

Samotný Kokta věc zatím nekomentuje a je mu to asi stejně všechno jedno. Ani se nedivíme. Mít dítě s Gábinou Partyšovou a Ornellou Štikovou, tak už taky jen popíjíme, honíme poletuchy a vzpomínáme na lepší časy!

Související články

Další články