Gábina pochází z Brna, což už samo o sobě je diagnóza, ale to bychom jí ještě odpustili. Pak se ale rozhodla naplavit do Prahy a tím si to u nás rozlila.

Partyšová proslula jako ta, která sbalila tehdy miliardáře Pepu Koktu (61) a nakonec o něj přišla, když si na něj udělala zálusk Ornella Štiková (25). S tou nyní Pepa žije a víme jistě, že ona ho opravdu miluje, i když je úplně bez peněz.

Rebeku už nikdy!

Během manželství do Gábiny ale Josef cpal hodně peněz. Třeba když se rozhodla být zpěvačkou a vytvořila si falešné dvojče Rebeku, kterému nevěřili ani na uzavřených odděleních pražských Bohnic. Neuspěla. Subjektivně řečeno: bylo to stejně příjemné jako podstoupit kolonoskopii telegrafním sloupem.

„Šílený. Kus jak z roku ´83, aranže jak z desky Sagvana Tofiho a tahle ‚prostitutka‘ s nulovým hlasovým rozsahem, plnící si hudební sen v lesklejch punčocháčích,“ napsal BA k videu z vystoupení Partyšky k pětašedesátinám Karla Svobody.

Hvězda Novy

Naštěstí Kokta cáloval jenom dvě desky a po pár desítkách milionů, které musel do kariéry ženušky vrazit, se na to oba vykašlali.

Známe ji taky jako moderátorku. Zkoušela to v Top Staru, kde ale moc nevydržela. Že by měli na Palmovce přece jen částečně soudnost? V současnosti naštěstí pro ni oblažuje diváky nováckého Prásku a Snídaně s Novou. Ne že bych předtím hltal každý díl, ale od té doby mi i televize odmítá přepnout na Novu, když jedna z těch věcí běží.

Moderátorské kvality?

Nevím, jak to mají ostatní, ale na mě vždycky působila jako fyzicky přitažlivá žena, ale s ledem v srdci, která mě svým projevem, v němž si hrála na důstojnou dámičku, vždycky odpuzovala. Čiší z ní prostě pro mě něco hrozně falešného a divného a drajv má pro mě na úrovni slámy čouhající ze septiku.

Vyfetlá moderátorka ještě s jehlou v žíle by měla asi větší charisma. Nebo by s ní aspoň byla větší sranda.

Má tlačenku?

Tak nějak jsem měl vždycky pocit, že za Gábininým postupem v kariéře musí být pokaždé nějaká tlačenka, prachy, známosti a tak, protože si doteď nedokážu představit, proč by Fridexu v ženské podobě jinak někdo dobrovolně dával prachy. Tedy aspoň za moderování, za to ostatní nevím.

Ale vraťme se k soukromí, které si pečlivě chrání (v době aféry s Ornellou dokonce požádala o předběžné opatření proti bulváru, který jindy ráda používala na svoje píárka), ale když přijde možnost, jak si zlepšit reputaci (třeba kamarádstvím s novinářem, který bude psát výhradně pochvalné články), moc ho neskrývá.

Rozvod, který zabolí

Před pár lety čirou náhodou zase narazila na pracháče, Daniela Farnbauera. Idylka trvala krátce, před pár dny se rozvedli. Gabriela Partyšová všude prohlašuje, jak se rozešli jako nejlepší přátelé, někteří se tomu ale tak hlasitě smějí, až se za rozvodové papíry popadají. Zvlášť ti, co taky slyšeli tu storku, že Daniel má být zpátky s exmanželkou, s níž se rozvedl kvůli Gabriele.

Sázkové kanceláře už přemýšlejí nad tím, jestli jejím dalším boyfriendem bude někdo s majetkem pod sto milionů. Předpokládám, že případný kurz bude jedna ku deseti miliardám…

Taky má desetiletého syna Kristiana s Koktou, který ho, aspoň podle jeho slov, nesmí vídat. Jestli to má fakt zakázané, leccos to ukazuje. Pak je však mimo i Josef, že si do téhle věci nechá kecat a za syna nebojuje.

Ale jinak samozřejmě všechno nejlepší, Gabčo a vůbec mě neber vážně! Jsem zamindrákovaný lejno, co ti jen závidí, jak jsi úžasná, morální, bohatá, oduševnělá a tak. A celý tenhle text je jen snůška nesmyslů, na to svatosvatě přísahám!