Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Partyšová se pyšní synem: Jeho otec Kokta jej 10 let neviděl, doufá, že ho mladík brzy vyhledá

Josef Kokta a Gabriela Partyšová jsou rodiči sympatického mladíka Kristiána.
Zdroj: Se souhlasem J. Kokty a G. Partyšové
+ Dalších 6 fotografií
vztahy

Moderátorka Gabriela Partyšová (44) se pochlubila svým náctiletým synem Kristiánem, kterého přivedla na svět ještě se svým někdejším manželem Josefem Koktou (65). Společný potomek, kterého však jeho biologický otec už řadu let neviděl, zanedlouho oslaví své 15. narozeniny a už nyní na něj může být maminka náležitě pyšná. V rozhovoru pro super.cz se rozpovídala o tom, že Kristián mluví plynně anglicky a nyní se dal i na francouzštinu. Hodlá pokračovat ve šlépějích svých známých rodičů, nebo se chce vydat po vlastní ose? 

Oblíbená moderátorka Gabriela Partyšová a podnikatel Josef Kokta spolu byli několik let. Jako manželé přivedli na svět syna Kristiána, ale zanedlouho poté přišel velmi drsný rozvod. K rozpadu manželství došlo v roce 2013, když praskl fakt, že Kokta udržuje poměr s tehdy velmi mladičkou Ornellou Štikovou, dnes Koktovou. A nejen to. Netrvalo dlouho, co vyplulo na povrch, že mladá milenka je těhotná.

Na základě těchto skutečností nechala Gabriela společnému synovi dokonce změnit příjmení, aby neměl ostudu. Moderátorka následně zůstala na výchovu malého synka sama - Koktovi údajně zakázala jakýkoli kontakt a ten svého syna již přes 10 let neviděl, jak sám prozradil v nedávném rozhovoru pro eXtra.cz.  „Stále platí, že se s Kristiánem nesmím vídat. Byla tam ohledně toho mezi námi ústní dohoda. Proč to Gábina chtěla, to nevím, její myšlenkové pochody jsem nezkoumal. Ale co nadělám. Je to určitě škoda. Se všemi dětmi i z jiných manželství se vídám, už jsem i děda. Všude to funguje. Myslím ale, že přijde čas, kdy mě syn vyhledá. V prosinci mu bude patnáct, tak ať si pak rozhodne sám, jestli chce vidět svého tátu, nebo ne,“ řekl pro eXtra.cz s klidem svému věku vlastním Josef Kokta. 

Partyšová je na svého syna pyšná

Na Kristiána každopádně může být maminka náležitě pyšná. Nejenže z něj roste pohledný mladík a pravděpodobně budoucí lamač dívčích srdcí, ale v rozhovoru pro super.cz se moderátorka pochlubila tím, že Kristián dokonale ovládá anglicky jazyk a nyní dokonce přihodil obtížnou francouzštinu. „Už teď ve 14 letech umí plynně anglicky, učí se francouzsky a mohl by cestovat po světě, zrovna architektura je hodně tvořivá. Ale třeba z něho bude úplně něco jiného,” říká s nadšením.

A právě architektura je povolání, které syna láká. Kristián se chce vydat po vlastní ose a ve šlépějích své slavné maminky pokračovat nejspíše nebude. I když je Kristián už v pubertě a zanedlouho bude podávat přihlášku na střední školu, vztah s maminkou má stále velmi blízký. Pojí je třeba i láska ke sportu, ke kterému ho Gabriela odmalička vedla.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy